Aktualitātes>14.novembrī Turības sporta spēles „Apkārt pasaulei”

14.novembrī Turības sporta spēles „Apkārt pasaulei” (0)

Ceturtdien, 14. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 14.00 Biznesa augstskolas Turība sporta zāles B korpusā norisināsies ikgadējās rudens netradicionālās sporta spēles. Šogad sporta spēļu tēma ir „Apkārt pasaulei”.

Tev būs izdevība trīs stundās apceļot pasauli: prasmīgi orientēties skolas gaiteņos un cīnīties ar acteku dieviem par zelta iegūšanu, meditēt kopā ar indiāņiem Ziemeļamerikā, laisties mežonīgā dejā Āfrikā, izmēģināt tradicionālo „Āzij’-austrālij’Pingpong’Bumerangu”, iejusties Tukāna ādā Dienvidamerikā, pusdienot Antarktīdā. Aicinām veidot 4-6 cilvēku komandu, kurā ir vismaz divas meitenes.  Bet vientuļajiem Herkulesiem un izveicīgajām Afrodītēm arī nevajadzētu saskumt, jo ir sagatavotas  individuālās aktivitātes. Ikviens varēs izmēģināt kovboja laso siešanu, laisties limbo ritmos, uzcelt Gizas piramīdu, paspēlēt aborigēnu riču raču, ceļot kopā ar zinātkāro Turīti, lēkāt kā īstam anglim pār peļķēm.

Piesaki savu komandu līdz 13. novembra pulksten 23.59, rakstot uz e-pastu gunda.zviedre@gmail.com, ziņojumā norādot komandas nosaukumu, komandas kapteiņa un citu dalībnieku vārdu un uzvārdu, kontaktinformāciju.

NOLIKUMS

Pasākums ir bez maksas.

Pasākuma atbalstītāji ir Nīke, Weekenbox.lv, Ādažu čipši, Fazer, Fantazy park, Red bull.

 

Tavs PVL2D1

13.11.2013

Nodarbību saraksts