Aktualitātes>15. aprīlī notiks pēdējā vieslekcija, gatavojoties konkursam „20 000 EUR Turības studentam”

15. aprīlī notiks pēdējā vieslekcija, gatavojoties konkursam „20 000 EUR Turības studentam” (0)

Otrdien, 15. aprīlī, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies pēdējā vieslekcija ideju konkursa „20 000 EUR Turības studentam” ietvaros. Vieslekciju, kas šoreiz veltīta tēmai par pārdošanas prasmēm un tam, kā prezentēt savas idejas investoram, vadīs riska kapitāla uzņēmuma „ZGI Capital” Investīciju direktors Rūdolfs Krese.  

Vieslekcija tikai Turības studentiem iepriekš aizpildot pieteikuma anketu.
15. aprīlī reģistrācija lekcijai notiks no plkst. 17.00, uzrādot  BAT ISIC vai BAT Studenta apliecību. 

Vieslekcijas „Kā savu ideju prezentēt investoram? mērķis ir sagatavot studentus konkursam„20 000 EUR Turības studentam”.

Vieslekcijas laikā tiks apskatītas šādas tēmas:

  • Jautājumi, kas interesē investorus.
  • Veiksmīgas uzņēmējdarbības atslēgas faktori.
  • Būtiskākās nianses uzņēmējdarbības uzsākšanā.

Rūdolfs Krese ir riska kapitāla uzņēmuma „ZGI Capital” Investīciju direktors, meklējot sēklas un start-up stadijas uzņēmumus ar augstu izaugsmes potenciālu. Viņš ir ticies ar simtiem jauno uzņēmēju, redzējis problēmas, ar kurām tie saskaras, un grābekļus, uz kuriem tie regulāri uzkāpj. Pirms pievienošanās ZGI Capital Rūdolfs strādāja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, specializējoties inovatīvas uzņēmējdarbības veicināšanā un tehnoloģiju pārnesē. Viņš ir jauno uzņēmēju TV sacensību „Firmas Noslēpums” žūrijas loceklis.

Vieslektora sniegtās zināšanas Tev palīdzēs labāk sagatavoties ideju konkursam (vairāk par konkursa noteikumiem var uzzināt ideju konkursa „20 000 EUR Turības studentam” nolikumā).

Lai studenti iedvesmotos no sabiedrībā zināmiem profesionāļiem, gūtu jaunas zināšanas un prasmes un labāk sagatavotos dalībai konkursā „20 000 EUR Turības studentam”, līdz pat 2014. gada maijam tiek rīkots nozaru pārstāvju vieslekciju cikls. Vieslekciju laikā augstskolas studenti gūst lietderīgus padomus par tēmām, piemēram, radošu ideju ģenerēšana, video veidošanas pamatprincipi, prezentācijas sagatavošana, oratora māksla un pārdošanas prasmes.

11.04.2014

Nodarbību saraksts