Aktualitātes>19. un 20. aprīlī norisināsies pirmās Studentu komandu sacensības raftingā

19. un 20. aprīlī norisināsies pirmās Studentu komandu sacensības raftingā (0)

Lai popularizētu aktīvo atpūtu dabā un ūdenstūrisma kustību jauniešu vidū, Latvijas Raftinga un Ūdenstūrisma federācija rīko pirmās Studentu komandu sacensības raftingā.

Sacensības norisināsies Latvijas čempionāta ūdenstūrismā trešā posma ietvaros 19. un 20. aprīlī Iecavā, tāpēc līdz ar pašu dalību studenti varēs vērot pieredzējušu ūdenstūristu startus slaloma trasē. Studentiem (komandā 4 cilvēki) būs iespēja aizstāvēt savas augstskolas godu četrās disciplīnās, kā arī gūt vērtīgas balvas no mobilo sakaru kompānijas Tele2, Baltpark Hotel un pilna servisa raftinga kompānijas VNK. Rīta tēju un vakara zupu nodrošinās kafejnīca Ļeņingrad.

Studenti ir aicināti pieteikties neatkarīgi no viņu sportiskās pieredzes. Vērtējumu gūs ne tikai ātrākās raftu komandas, bet arī atraktīvākās un ar līdzjutējiem bagātākās.

Pieteikuma anketa un sīkāka informācija par sacensībām atrodama Latvijas Raftinga un Ūdenstūrisma federācijas mājaslapā www.udensturisms.lv, Facebook lapā vai, zvanot pa tālruni 29524115 un rakstot uz e-pastu: grizly@rafting.lv

Raftings ir aktīvās atpūtas veids, izmantojot liela izmēra piepūšamās laivas jeb raftus upēs vai citās ūdenstilpnēs. Visizplatītākais ir straujūdens raftings, kas sniedz neaizmirstamas sajūtas rafta līdzbraucējiem. Kā atpūtas sporta veids raftings kļuva populārs 70-to gadu vidū. Šāda veida sacensības Latvijā notiek pirmo reizi.

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Vanaga
Latvijas Raftinga un Ūdenstūrisma federācijas pārstāve
Tālrunis: 26671943

11.04.2014

Nodarbību saraksts