Aktualitātes>2013>Oktobris

Oktobris 2013

04.10.2013

Studējošo pašpārvalde: 8. oktobrī notiks lekcija „Vai privātums informācijas laikmetā ir miris?” (1)

Oktobris Biznesa augstskolā Turība ir Akadēmiskais mēnesis, kura laikā Tev un Taviem studiju biedriem ir iespēja apmeklēt vērtīgas un noderīgas lekcijas, kā arī piedalīties dažādos pasākumos, lai pārbaudītu savas zināšanas un erudīciju.

Vairāk

04.10.2013

Lielākā studentu un jauniešu organizācija AIESEC uzņem jaunus biedrus (0)

Pasaulē lielākā studentu un jauniešu organizācija AIESEC izsludina jauno biedru uzņemšanu. Pieteikties aicināti studenti un nesenie augstskolu absolventi, kas interesējas un vēlas attīstīt prasmes personāla vadībā, finanšu pārvaldībā, komunikācijā un sabiedriskajās attiecībās, jurisprudencē, ārējās attiecībās, starptautisko prakšu organizēšanā un projektu vadībā.

Vairāk

04.10.2013

Skolēni klātienē iepazīs veiksmīgus Latvijas uzņēmumus (0)
Oktobrī un novembrī to Latvijas skolu audzēkņiem, kuras savās programmās īpašu uzmanību pievērš ekonomikas tēmām, būs iespēja viesoties 80 inovatīvos, veiksmīgos Latvijas uzņēmumos, tādējādi gūstot priekšstatu par uzņēmējdarbību ne vien no teorētiskās, bet arī no praktiskās puses. Vairāk

03.10.2013

Piedalies desmitajā Sabiedrisko attiecību fakultātes studentu Draudzības talkā! (2)

Jau šonedēļ, 5. un 6. oktobrī, Sabiedrisko attiecību fakultātes studenti un viņu draugi dosies sakopt vienu no Latvijas skaistākajām vietām – Āraišu ezerpili, parku un Drabešu muižas apkārtni pie Cēsīm.

Vairāk

03.10.2013

Nordea aicina studentus uz Ātro randiņu ar bankas ekspertiem (0)
Nordea aicina Latvijas augstskolu studentus un vecāko klašu skolēnus pieteikties Ātrajam randiņam ar bankas pārstāvjiem. Tikšanās laikā studenti uzzinās par ikdienas darba specifiku finanšu sektora uzņēmumā, kā arī iegūs informāciju par aktuālajām prakses vakancēm.  Vairāk

03.10.2013

Radošo darbu konkursu jauniešiem „Esi krietns, esi PRET korupciju!” (0)
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rīko radošo darbu konkursu jauniešiem „Esi krietns, esi PRET korupciju!”. Konkursa darbi kopā ar pieteikumu anketu jāiesniedz KNAB līdz 2013.gada 31.oktobrim. Vairāk

03.10.2013

7. oktobrī notiks vieslekcija par arktisko tūrismu. Iespēja skatīties online! (2)

Pirmdien, 7. oktobrī, plkst.11.50 – 13.20 Biznesa augstskola Turība C216. auditorijā Arktisko reģionu pētniece un lektore Teija Tekoniemi-Selkala lasīs vieslekciju par Arktisko tūrismu, t. sk., Barenca jūras reģionu. Vieslekciju būs iespējams vērot online.

Vairāk

01.10.2013

Turības student, piesakies vakancei - karjeras semināru vadītājs! (0)

Biznesa augstskola Turība un izglītības un karjeras portāls Prakse.lv aicina Tevi kļūt par karjeras semināru vadītāju Latvijas vidusskolās!

Vairāk
/ 4

Nodarbību saraksts