Aktualitātes>2013>Septembris

Septembris 2013

20.09.2013

ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual programmas gadskārtējā sanāksmē vēlas mācīties no Turības pieredzes (0)
No 2013. gada 10. septembra līdz 14. septembrim Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa piedalījās ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual programmas gadskārtējā sanāksmē Madridē (Spānija). Vairāk

19.09.2013

Studējošo pašpārvalde: Topi iesvētīts studenta kārtā jau 27. septembrī! (0)

Sveiks, jaunais turībniek! Vai jau esi iejuties augstskolas dzīvē, iepazinis jaunos studiju biedrus un daļu pasniedzēju? Vai Tev šķiet, ka ar to pietiks, lai Tu sevi sauktu par studentu? Nebūt ne, jo Tev vēl ir jāpiedzīvo un jāizdzīvo savas iesvētības, kurās pats diskokaralis iecels Tevi studenta kārtā!

Vairāk

19.09.2013

Uzņēmējiem piedāvā perspektīvas biznesa idejas un palīdzību investoru piesaistē (0)

Š. g. 4. un 5. oktobrī plkst. 9.30 Swedbank galvenajā ēkā, Rīgā, jau septīto reizi norisināsies starptautiska augsto tehnoloģiju attīstības projekta „Komercializācijas reaktors” dalībnieku tikšanās.

Vairāk

19.09.2013

Vēl var pieteikties e-studijām Biznesa augstskolā Turība (0)

Vēl joprojām iespējams pieteikties e-studijām Biznesa augstskolā Turība. Kā informē Mag.phil., augstskolas E-studiju daļas vadītāja Anita Emse, e-studijām var pieteikties visu gadu, tomēr tradicionāli visvairāk studentu pieteikumi tiek saņemti augustā un septembrī.

Vairāk

18.09.2013

Aicinām uz Armanda Pučes vieslekciju „Parunāsim par interviju” 18.septembrī Turībā! (3)
Uzsākot jaunu studiju gadu, piedāvājam apmeklēt Armanda Pučes vieslekciju „Parunāsim par interviju”. Kā ierasts, vieslekcija ir bezmaksas. Aicināti studenti, absolventi, darbinieki un citi interesenti! Vairāk

18.09.2013

18. septembrī tiks aizstāvēti divi Turības doktorantu promocijas darbi Juridiskajā zinātnē (0)

Trešdien, 18. septembrī, plkst. 12.00 Biznesa augstskolas Turība 108. telpā, Graudu ielā 68, Rīgā notiks Promocijas padomes atklātā sēde, kurā promocijas darbu tiesību zinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēs Juridiskās zinātnes doktora studiju programmas doktoranti Jānis Bramanis un Una Skrastiņa.

Vairāk

18.09.2013

SAF absolvente stāstīs par karjeru Vācijā (0)

Ceturtdien, 19. septembrī, pulksten 10.10 C302. auditorijā Sabiedrisko attiecību fakultātes studentiem studiju kursā „Komunikācijas vadība” par savu mūziķes karjeru Vācijā stāstīs SAF absolvente Diāna Černe.

Vairāk

16.09.2013

UVF docētāji apmāca VID darbiniekus (0)
Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes docētājas Anna Medne, Vita Zariņa un Iveta Strēle darbojas kā lektores Lietišķās informācijas dienesta organizētās apmācībās Bilances akadēmija. Vairāk

13.09.2013

STF studente Evija Racina atgriezusies no ANO PTO TedQual Studentu konsultatīvās padomes tikšanās Anglijā (2)

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes studente Evija Racina šonedēļ  atgriezusies no ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual 2013. gada vasaras nogalē izveidotās Studentu konsultatīvās padomes tikšanās.

Vairāk

12.09.2013

Aicinām pieteikties intensīvam apmācību kursam par uzņēmējdarbību (0)
Vai vēlies kļūt par veiksmīgu uzņēmēju? Vai esi gatavs satikt reālus uzņēmumu vadītājus un uzzināt, kā īstenot uzņēmējdarbību mūsdienu konkurences apstākļos? Ja Tava atbilde ir apstiprinoša, tad piesakies divu nedēļu ERASMUS intensīvās apmācības kursam. Vairāk

12.09.2013

„SP Formāts” septembra numurs ir klāt! (0)

Pavisam svaiga izdevuma veidā, jauno studiju gadu uzsākot, sveicienu Tev sūta arī „SP Formāts” radošā komanda! Tā kā pirmā studiju nedēļa nu jau aizvadīta un studiju process šim semestrim nedaudz iepazīts, aicinām izmantot brīvo laiku, lasot svaigāko Turības Studējošo pašpārvaldes (BAT SP) izdevumu „SP Formāts”!

Vairāk

12.09.2013

Praktisko studiju studenti mācās no vienaudža Roberta Kaufiņa biznesa pieredzes (0)

Vakar, 11. septembrī, Biznesa augstskolā Turība Biznesa inkubatorāviesojās jaunais un daudzsološais uzņēmējs Roberts Kaufiņš (24), kurš ar savu pieredzi biznesā iepazīstināja Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Praktisko studiju studentus.

Vairāk

11.09.2013

Uzbekistānas Pārtikas tehnoloģijas koledžas studenti Turībā gatavo uzbeku nacionālo ēdienu - plovu (0)
Šodien, 11. septembrī, Biznesa augstskolā Turība viesojas Uzbekistānas Pārtikas tehnoloģijas koledžas studenti un pasniedzēji, lai topošajiem speciālistiem, mācībspēkiem un citiem interesentiem demonstrētu Uzbekistānas nacionālā un iedzīvotāju vidū iecienītākā ēdiena – plova – tapšanas procesu. Vairāk

11.09.2013

Svinīgi atklās studiju gadu Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē (0)

Sestdien, 14. septembrī, Brīvības ielā 29, Talsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu uzsāks Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles studenti. Arī šogad Talsos augstu popularitāti interesentu vidū saglabā studiju programmas Finanses un grāmatvedība un Tiesību zinātnes, kam seko arī filiālē piedāvātā studiju programma Mārketings un tirdzniecība.

Vairāk

10.09.2013

Intervija ar Ināru Pētersoni žurnālā "Bilance" (0)

Intervija ar Turības maģistranti un Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores pienākumu izpildītāju Ināru Pētersoni žurnāla „Bilance” jaunākajā numurā.

Vairāk
/ 3

Nodarbību saraksts