Aktualitātes>2014>Februāris

Februāris 2014

11.02.2014

Karlo Beki stāstīs par sociālo mediju izmantošanu pasaulē (3)

Trešdien, 12. februārī, pulksten 18.15 C322. auditorijā notiks „Aģentūras 77” partnera un Attīstības nodaļas vadītāja Karlo Beki vieslekcija par to, kā atrast sadarbības partnerus visā pasaulē, kādu e-vēstuli noteikti izlasīs adresāta īpašnieks ārzemēs un kāpēc Facebook ir lieliska vieta, lai uzsāktu sarunas ar klientiem, bet Google ir labāka vieta, lai pārdotu.

Vairāk

07.02.2014

Turībā viesojas Eiropas kultūras galvaspilsētu universitāšu tīkla bezpeļņas asociācijas pārstāvji (0)

Šodien, 7. februārī, plkst. 9.00 – 15.00 Biznesa augstskolā Turība viesojās Eiropas kultūras galvaspilsētu universitāšu tīkla bezpeļņas asociācijas (UNEECC) valdes pārstāvji. Tikšanās laikā tika apspriesti jautājumi, kas saistīti ar asociācijas līdzšinējās darbības novērtējumu, rudenī plānoto starptautisko konferenci Zviedrijas pilsētā Umea un citiem UNEECC aktuāliem tematiem.

Vairāk

05.02.2014

Studējošo pašpārvalde: Februāra SP Formātā lasi par un ap mīlestību! (0)
Klāt februāris – mīlestības mēnesis, tāpēc SP Formāts ietērpies rozā krāsā. Šī mēneša numurs vēsta par nupat kā ievēlēto Studējošo pašpārvaldes jauno valdi.  Par turpmāk plānoto uzzināsi, lasot interviju ar jaunievēlēto BAT SP Priekšsēdētāju Agnesi Pumpuri, kura pārņēmusi priekšsēdētājas stafeti. Vairāk

05.02.2014

Turība paraksta sadarbības memorandu par starptautiskās sadarbības platformas „DEMOLA LATVIA” izveidi un attīstību Latvijā (0)

Starptautiskās sadarbības platformas DEMOLA LATVIA ietvaros dažādu nozaru uzņēmumi, studenti un augstskolas varēs radīt inovatīvus produktus un pakalpojumus, vienlaikus iegūstot nenovērtējamu pieredzi un sadarbības iespējas.

Vairāk

04.02.2014

5. februārī notiks „Olsen&Partners” partneres Inese Lukaševskas nodarbība KF studentiem un citiem interesentiem (5)

Trešdien, 5. februārī, pulksten 18.15 Biznesa augstskolas Turība 322. auditorijā notiks Komunikācijas fakultātes organizētā „Olsen&Partners” partneres Inese Lukaševskas nodarbība „Radošums sabiedrisko attiecību kampaņās”.

Vairāk

04.02.2014

Studentu biznesa projektu konkurss "Radām Novadam" - pieteikšanās līdz 20.februārim (0)

"Radām Novadam" konkursa mērķis ir dot iespēju apliecināt sevi Latvijas studentiem un viņu pārstāvētajām augstskolām, izstrādājot un īstenojot dažādus biznesa projektus Latvijas novados. Pieteikšanās notiek līdz 20. februārim.

Vairāk

04.02.2014

Liepājas Valsts tehnikumā noskaidroti Biznesa plānu konkursa uzvarētāji (0)

2014. gada 16. janvārī PIKC „ Liepājas Valsts tehnikums”  notika Biznesa plānu konkursa fināls. Pasākumu atklāja un vadīja Biznesa plānu konkursa organizators Andis Kūms. Klātesošos uzrunāja tehnikuma direktors Agris Ruperts un Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājam Aldis Baumanis.

Vairāk

03.02.2014

Apstiprināti Valsts galvotie studiju kredīti 2013./2014. studiju gada 2. semestrim esošajiem studentiem (0)

Informējam, ka ir apstiprināti valsts galvotie studiju kredīti 2013./2014. studiju gada 2. semestrim, esošajiem kredītņēmējiem. Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, lūgums sazināties ar Studiju informācijas centru.

Vairāk

03.02.2014

Indijā darbu uzsāk Latvijas Augstākās izglītības centrs (0)
Indijā, Čennai pilsētā, darbu uzsāk Latvijas Augstākās izglītības centrs. Augstākās izglītības centru izveidojušas un dibinājušas septiņas Latvijas augstskolas un tā pamatuzdevums ir sniegt informāciju par studiju un zinātniskās sadarbības iespējām Latvijā jauniešiem un mācībspēkiem visā Dienvidindijas reģionā. Vairāk

03.02.2014

Aicinām pieteikties Erasmus Mundus stipendijai apmaiņai Baltkrievijā, Ukrainā un Moldovā (0)

Biznesa augstskola Turība kā viena no partneriem ir iesaistījusies Eiropas Komisijas finansētā Erasmus Mundus programmas projektā Erasmus Mundus Partnerība ar Baltkrieviju, Ukrainu un Moldovu (EMP-AIM).

Vairāk

03.02.2014

Studenti aicināti pieteikties "LEAF Balva 2014"! (0)

LEAF izsludina konkursu "LEAF Balva 2014", kurā tiek sagaidīti darbi, kas izstrādāti kādas no konkursa nolikumā nosauktajām tēmām ietvaros . Zinātniskos darbus ekonomikas un izglītības politikas jomās studenti varēs iesniegt LEAF vērtēšanai 2013./2014.mācību gada izskaņā līdz 2014.gada 1.jūlijam.

Vairāk

03.02.2014

Studenti aicināti apmeklēt bezmaksas vieslekciju par starptautisko terorismu (0)

5. februārī Biznesa augstskolas Turība telpās, A101. auditorijā, notiks izglītojoša vieslekcija par starptautisko terorismu. Vieslekciju lasīs atvaļināts Turcijas armijas virsnieks Ph.D. Suat Begec. S. Begec sava dienesta laikā ir guvis plašu pieredzi, arī viņa doktora darba tēma bija tieši saistīta ar terorisma analīzi un cīņu pret to.

Vairāk

03.02.2014

Vēl tikai šodien var pieteikties studijām Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes īstenotajā MBA programmā (0)

Vēl tikai šodien interesenti aicināti pieteikties studijām Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes (UVF) īstenotajā profesionālā maģistra studiju programmā (MBA) Uzņēmējdarbības vadība veselības aprūpes iestāžu vadības speciālistiem un vadītājiem.

Vairāk

03.02.2014

Studējošo pašpārvalde: Ziemas sporta spēles 2014 (0)

Jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies lielākais studentu ziemas sporta pasākums – Ziemas sporta spēles! Jau 9. februārī ikviens students ir aicināts piedalīties un būt Žagarkalnā, lai vienu februāra svētdienu  pavadītu, braukājot pa kalnu ar slēpēm vai snovbordu un dalītos pozitīvās emocijās ar saviem draugiem.

Vairāk
/ 3

Nodarbību saraksts