Aktualitātes>2014>Augusts

Augusts 2014

13.08.2014

Uzņemšanas konkursa un konkursa uz budžeta vietām un stipendijām rezultāti 2014./2015. studiju gadam (32)
Publicēti uzņemšanas konkursa un konkursa uz budžeta vietām un stipendijām rezultāti 2014./2015. studiju gadam. Vairāk

13.08.2014

Turības Komunikācijas fakultātes studenti sadarbosies ar Junior Achievement-Young Enterprise Latvija (2)

Šodien, 13. augustā, Biznesa augstskola Turība (BAT) un praktiskās biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) parakstīja sadarbības līgumu par augstskolas studentu atbalstu JA-YE Latvija ārējās komunikācijas un mārketinga programmu īstenošanā.

Vairāk

12.08.2014

Turības daiļais dzimums aicināts piedalīties Sieviešu rallijā Jūrmala 2014 (1)
Turības sieviešu kārtas pāstāves - studentes, absolventes un darbinieces - aicinātas iepazīties pieteikties aizraujošam piedzīvojumam Sieviešu rallijā Jūrmala 2014! Tā ir iespēja pierādīt visai pasaulei, ka Latvijas sievietes ir cienīgas iekļūt Ginesa rekorda grāmatas lapaspusēs. Vairāk

12.08.2014

Nāc studēt jaunajā profesionālā bakalaura studiju programmā Organizācijas drošība! (0)
Turpmāk drošības jomas speciālisti varēs pakāpties līmeni augstāk, jo jaunajā studiju gadā Biznesa augstskolas Turība Juridiskajā fakultātē būs iespējams apgūt 2. līmeņa profesionālā bakalaura studiju programmu Organizācijas drošība. Vairāk

11.08.2014

Turības absolventu salidojums saviļņo (4)

Atkalredzēšanās prieks, atmiņas par kopīgi aizvadīto studiju laiku, pasniedzēju stāsti iz dzīves un pretimnākošā personāla attieksme – šie bija visbiežāk paustie pateicības vārdi par augstskolas lekciju auditorijās pavadītajiem gadiem aizvadītajā nedēļas nogalē, 9. augustā, Biznesa augstskolas Turība salidojumā. 

Vairāk

11.08.2014

Latvijas modes zīmoli satiekas Mentoringa programmā (0)
Tikko noskaidroti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētās Mentoringa  programmas šī gada otrās atlases dalībnieku pāri. Starp tiem daļa pieredzes pārņēmēju pārstāv tieši dizaina un apģērba ražošanas industriju. Vairāk

10.08.2014

Valdība deleģē Biznesa augstskolai Turība promocijas tiesības vadībzinātnē (0)

Biznesa augstskolai Turība turpmāk būs promocijas jeb doktora zinātniskā grāda piešķiršanas tiesības vadībzinātnē, paredz 5. augustā valdības pieņemtie grozījumi noteikumos.

Vairāk

10.08.2014

Turība paraksta sadarbības līgumu ar ChaulaTV (0)

Š. g. 6. augustā Biznesa augstskolā Turība tika noslēgts augstskolas un biedrības ChaulaTV sadarbības līgums, kas paredz, ka no pirmās studiju dienas Turības Komunikācijas fakultātes studenti interneta sociālajā televīzijā ChaulaTV varēs darboties kā ziņu reportieri, moderatori vai producenti un saņemt ikmēneša stipendiju.

Vairāk

09.08.2014

Pasākumu vadības speciālistiem darba netrūkst (2)

Pasākumu plānošana un organizēšana ir šobrīd pasaulē straujāk augošā nozare. Pamatojoties uz esošajām tirgus tendencēm un pieprasījumu tūrisma jomā, Biznesa augstskolā Turība piedāvā apgūt studiju programmu, kas ASV, Kanādā un Eiropas valstīs jau guvusi ļoti lielu popularitāti. Starptautiskā tūrisma fakultātes īstenotās studiju programmas "Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība" popularitāte kļūst ar vien lielāka jauno studentu vidū.

Vairāk

08.08.2014

Turības absolventu salidojums jau rīt! (0)

Jau rīt, 9. augustā, Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68, pulcēsies absolventi, lai satiktos ar sen neredzētiem kursabiedriem un draugiem un pavadītu kopā neaizmirstamus atkalredzēšanās svētkus. Ierašanās no pulksten 19.00.

Vairāk

07.08.2014

Praktiska informācija par Turības absolventu salidojumu (2)

Līdz Turības absolventu salidojumam palikušas vien dažas dienas. Jau šo sestdien, 9. augustā, absolventi pulcēsies Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68, lai satiktos ar sen neredzētiem kursabiedriem un draugiem un pavadītu kopā neaizmirstamus atkalredzēšanās svētkus.

Vairāk

01.08.2014

Biznesa augstskolā Turība vēl var pretendēt uz budžeta vietām un stipendijām (0)

Vēl līdz 9. augustam studēt gribētājiem, iestājoties pilna laika dienas studijās kādā no bakalaura studiju programmām Biznesa augstskolā Turība, iespējams pretendēt uz budžeta vietām un stipendijām.

Vairāk
/ 2

Nodarbību saraksts