Aktualitātes>2014>Septembris

Septembris 2014

23.09.2014

Šodien Turībā notiks diskusija "Drošība tūrismā un pasākumos!" (0)

Trešdien, 24. septembrī, Biznesa augstskolas Turība mācību telpā StartUp hotel tiks ievadīts šī gada diskusiju cikls profesionāļiem un topošajiem tūrisma un viesmīlības speciālistiem. Pirmās diskusijas tēma ir „Drošība tūrismā un pasākumos”.

Vairāk

23.09.2014

STF studenti viesojas Gaismas pilī (0)

Biznesa augstskola Turība var lepoties, ka nesen atvērtās Nacionālās bibliotēkas (Gaismas pils) konferenču centru vada Turības absolvente un divu augstskolas diplomu īpašniece Ineta Krankale. Augstskolā iegūtā daudzpusīgā izglītība, pieredze nozarē un jaunie izaicinājumi iedrošināja uzņemties šo atbildīgo amatu.

Vairāk

23.09.2014

Dr.paed. I.Lūka uzstājās Starptautiskajā akadēmiskajā konferencē „Education, Culture and Society 2014” (0)

No 15. līdz 18. septembrim, Polijā, Vroclavas Universitātē notika starptautiskā jauno zinātnieku akadēmiskā konference „Education, Culture and Society 2014”. Konferences mērķis bija veicināt Eiropas jauno zinātnieku akadēmisko darbību, atpazīstamību un veidot starpdisciplināru starptautisku akadēmisko sabiedrību.

Vairāk

22.09.2014

Studējošo pašpārvalde: Strītbola MIX turnīrs jau šo trešdien! (0)

Arī šogad Biznesa augstskola Turība piedāvā iespēju piedalīties Strītbola MIX turnīrā, kas ik gadu notiek vismaz divas reizes. Tā kā šis studiju gads nav izņēmums, tad Studējošo pašpārvalde aicina Tevi veidot trīs cilvēku komandu, kurā būtu vismaz viena meitene, un pieteikt to Strītbola MIX turnīram, kas notiks 24. septembrī no plkst. 17.00 Turības sporta zālē.

Vairāk

20.09.2014

Jāņa Skuteļa vieslekcija „Korporatīvā improvizācija vai Ko runāt, kad nav ko runāt” (13)

Otrdien, 23. septembrī, plkst.17.30, Biznesa augstskolas Turība Konferenču zālē norisināsies Karaliskā improvizācijas teātra (KIT) vadītāja, Stand Up un TV komiķa Jāņa Skuteļa vieslekcija „Korporatīvā improvizācija vai Ko runāt, kad nav ko runāt.”

Vairāk

19.09.2014

Turība un LU paraksta sadarbības līgumu ar "JA-YE Latvija" (0)

Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis un Latvijas Universitātes (LU) rektors Mārcis Auziņš vakar parakstīja sadarbības līgumu ar biznesa izglītības biedrību "Junior Achievement-Young Enterprise Latvija" ("JA-YE Latvija").

Vairāk

18.09.2014

Turība aicina vidusskolēnus piedalīties profesionālās pilnveides programmā Panākumu Universitāte (0)

Jau otro gadu Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Eiropas Tālmācības vidusskolu un karjeras portālu Prakse.lv aicina Tevi un jauniešus no visas Latvijas piedalīties profesionālās pilnveides programmā Panākumu Universitāte.         

Vairāk

18.09.2014

Prakses iespējas Komunikācijas fakultātes studentiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē (0)
Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padome saskaņā ar līgumu, kas noslēgts ar Turības Komunikācijas fakultāti, aicina pieteikties praksei komunikācijas studentus. Vairāk

17.09.2014

Studējošo pašpārvalde: Caur džungļiem uz augstskolu – Fukši! (2)

Caur džungļiem uz augstskolu! Jau 19. septembrī norisināsies tradicionālās Biznesa augstskolas Turība pirmā kursa studentu iesvētības – Fukši! Sākot no plkst. 10.00 ikviens pirmkursnieks varēs izdzīvot dažādus pārbaudījumus īstu džungļu atmosfērā. Konkrēti fukšu iesvētību laiki pa grupām skatāmi zemāk.

Vairāk

17.09.2014

Turībā notiks JCI pasaules prezidenta Shine Bhaskaran vieslekcija (0)

Šodien, 17. septembrī, Biznesa augstskolā Turība viesojas starptautiskās organizācijas JCI (Junior Chamber International) 2014. gada prezidents Šains Baškarans (Shine Bhaskaran), kas pārstāv JCI Indija. Viņš augstskolā ieradies, lai lasītu vieslekciju "Social&Corporate responsibility", kas paredzēta topošajiem uzņēmējiem - Uzņēmējdarbības vadības fakultātes 3. studiju gada studentiem un StartUp Akadēmijas dalībniekiem.

Vairāk

15.09.2014

Studijas sākas Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē (0)

Sestdien, 13. septembrī, Brīvības ielā 29, Talsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu uzsāka Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles studenti. Arī šogad Talsos augstu popularitāti interesentu vidū saglabā studiju programmas Tiesību zinātnes un Finanses un grāmatvedība, kam seko arī filiālē piedāvātā studiju programma Mārketings un tirdzniecība.

Vairāk

12.09.2014

Studējošo pašpārvalde: Septembra „SP Formāts’’ ir klāt! (0)

Līdz ar pirmajām rudens lietus lāsēm klāt arī  arī jaunais šī studiju gada septembra „SP Formāta” numurs!

Vairāk

10.09.2014

Iespēja pieteikties viesprofesora Lova Sjeva Thiama lekciju kursam „East Asian Business” (0)

Uzņēmējdarbības vadības fakultāte aicina augstskolas studentus piedalīties lekciju kursā „East Asian Business”, kuru vadīs viesprofesors no Singapūras – Lovs Sjevs Thiams (Low Siew Thiam).

Vairāk

10.09.2014

STF bakalaura programmas studenti var pieteikties praksei ANO PTO (0)
Līdz 2014. gada 19. septembrim Starptautiskā tūrisma fakultātes bakalaura studiju programmas “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” studenti var pieteikties praksei ANO PTO Madridē, Spānijā. Prakses laiks ir seši mēneši, praktikantiem tiks maksāta stipendija. Vairāk

09.09.2014

Par valsts finansēto stipendiju piešķiršanu (0)
Ar Biznesa augstskolas Turība rektora 2014. gada 28. augusta rīkojumu Nr.821/1 izveidotā komisija pieņēma lēmumu piešķirt valsts finansēto stipendiju 2014./2015. studiju gada 1. semestrim 2. līmeņa profesionālā bakalaura programmā „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadībā” studentiem. Vairāk
/ 3

Nodarbību saraksts