Aktualitātes>2015>Aprīlis

Aprīlis 2015

13.04.2015

Aicina apmeklēt Latvijas Pasākumu forumu (0)

Latvijas Pasākumu foruma organizatori aicina radošo studiju programmu studentus, kuri savu profesionālo nākotni plāno saistīt ar kultūras menedžmentu, pasākumu vai izklaides industriju, piedalīties eseju konkursā. Katras augstskolas labākā darba autoram tiks piešķirta iespēja bez dalības maksas piedalīties Latvijas Pasākumu forumā, kādā no tematiskajām programmām pēc izvēles.

Vairāk

13.04.2015

Sveicam Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles absolventus (1)

28. martā Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē notika izlaidums, kurā pēc cītīgām studijām septiņiem Tiesību zinātņu programmas absolventiem tika izsniegti 1. līmeņa augstākās profesionālās izglītības diplomi un piešķirta kvalifikācija - jurista palīgs.

Vairāk

10.04.2015

Promocijas darbu vadībzinātnes doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēs Heinz-Axel Kirchwehm (0)

2015. gada 28. aprīlī plkst. 15.00 Biznesa augstskolā Turība, A217.telpā notiks Biznesa augstskolas Turība Promocijas padomes atklātā sēde, kurā promocijas darbu vadībzinātnes doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēs Heinz-Axel Kirchwehm.

Vairāk

10.04.2015

Piesakies uzņēmējdarbības sacensībām „Zibens Bizness 2015” (0)

Līdz š.g. 12. aprīlim Tev ir iespēja pieteikties dalībai 3 dienu uzņēmējdarbības sacensībās „Zibens Bizness”, kas šogad norisināsies no 17. līdz 19. aprīlim!

Vairāk

10.04.2015

Rīgas ostas 815.gadu jubilejas zīmē izsludina konkursu studentiem (0)

Atzīmējot Rīgas ostas 815. jubilejas gadu un akcentējot ostas nozīmi pilsētas attīstībā, Rīgas Brīvosta izsludina ikgadējo – jau ceturto – radošo darbu konkursu studentiem “Osta pilsētai”.

Vairāk

10.04.2015

„Patvērums „Drošā māja”” aicina uz pasākumiem aprīlī un maijā (0)

Jauniešu nevalstiskā organizācija „Patvērums „Drošā māja”” (Shelter „Safe House”) organizēs virkni pasākumu, lai veicinātu jauniešu, kuri nāk no "trešās pasaules" valstīm, iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, kā arī rosinātu vietējo iedzīvotāju izpratni par šo jauniešu pārstāvēto kultūru dažādību.

Vairāk

09.04.2015

Mārketinga un tirdzniecības vadības studentu pētījumi saņem atzinību (0)

Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Mārketinga un tirdzniecības vadība programmas 2. kursa studenti studiju kursa “Pētījumu metodes tirdzniecībā” ietvaros, pasniedzējas Ivetas Liniņas vadībā realizēja Latvijas Tirgotāju asociācijas pasūtītos pētījumus.

Vairāk

09.04.2015

Studējošo pašpārvalde: Jaunais aprīļa „SP Formāts” numurs ir klāt! (0)

Piedāvājam ielūkoties, kā ir gājis 20. Latvijas Studentu apvienības Kongresā un uzzināt, kurš ir kļuvis par apvienības jauno prezidentu. Numurā lasi arī par veiksmes stāstiem Biznesa naktī, kā arī par mūsu basketbola komandas vērienīgo sasniegumu.

Vairāk

08.04.2015

Stipro skrējiens šogad notiks 3. maijā - īpašs piedāvājums studentiem (0)

Jau septīto reizi Latvijā norisināsies “Stipro skrējiens”. Šogad 3. maijā, dienu pirms Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienas, kinopilsētā “Cinevilla” pulcēsies stiprākie ļaudis, lai apliecinātu savu drosmi, varēšanu un spēju pārvarēt grūtības neierastos apstākļos. 

Vairāk

07.04.2015

Biznesa augstskolas Turība studenti laiž klajā grāmatu (0)

Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes studenti kursa “Alternatīvie marketinga projekti” (Alternative Marketing Projects) ietvaros, lektora Jura Ulmaņa vadībā izveidojuši noderīgu e-grāmatu “29 Social Media Tips to Promote Your Business”.

Vairāk

07.04.2015

Studējošo pašpārvalde aicina: Neesi vienaldzīgs – „Izdari sirds darbu!” (0)

Studenti līdz pat 17. aprīlim ir aicināti ziedot pavadas, bļodas, dzīvnieku barību, segas, spilvenus, dvieļus, granulas, spēļmantiņas un citas lietas ziedojumu kastēs, kas no 1. aprīļa tiks izvietotas visās skolās, kuras iesaistījušās projektā un vēlas palīdzēt.

Vairāk

07.04.2015

Studējošo pašpārvalde ielūdz uz „Moonlight party” (0)

„Moonlight party” notiks 16. aprīlī klubā Mai Tai sākot no plkst. 22.00 līdz pat pašam rītam! Tevi sagaida ne tikai tematikai atbilstoša atmosfēra, bet arī vairāki pārsteigumi un konkursi, kas palīdzēs Tev pilnībā sajust pavasara garšu! Tāpat būs iespēja nobaudīt īpašo „Moonlight party” kokteili, kas lieliski veldzēs slāpes pēc enerģiskām un trakām dejām.

Vairāk

03.04.2015

Priecīgas Lieldienas! (0)

Lai saulainās un košās krāsās labās domas ikviena sirdī un dvēselē zied!

Vairāk
/ 3

Nodarbību saraksts