Aktualitātes>23.aprīlī notiks uzņēmēju – Rīgas mēra amata kandidātu diskusija!

23.aprīlī notiks uzņēmēju – Rīgas mēra amata kandidātu diskusija! (0)

Lai izzinātu, kas uzņēmēju dzīvē mainīsies pēc 2013. gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanām, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Biznesa augstskola Turība (Turība) aicina uzņēmējus uz priekšvēlēšanu diskusiju ar Rīgas mēra amata kandidātiem - „Rīgas atslēga - kuras partijas rokās?”

Diskusijā piedalīsies piecu vadošo politisko partiju - partijas „Vienotība,” „Zaļo un zemnieku savienība,” politisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs,” partijas „Reformu Partija,” „„Visu Latvijai” un „Tēvzemei un Brīvībai” / LNNK” - Rīgas mēra amata kandidāti: Sarmīte Ēlerte, Guntis Belēvičs un Armands Krauze, Nils Ušakovs, Inga Antāne, un Aleksandrs Kiršteins (Baibas Brokas vietā).

LTRK ekspertu panelī, politiķus izprašņājam un viņu sniegtās atbildes vērtējam, redzēsim biedrības viceprezidentus Aigaru Rostovski un Lienīti Cauni, kā arī padomes locekli, Eksporta padomes priekšsēdētāju Normundu Bergu. Diskusiju moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Diskusijas fokusā sekojošs jautājumu loks:

  • Stimuli uzņēmējdarbības attīstībai - kas tiks darīts nākamajā periodā, lai Rīga piesaistītu investīcijas un veicinātu jaunu darba vietu radīšanu? (infrastruktūra, nodokļu atlaides, darbaspēks);
  • Uzņēmējiem draudzīga pašvaldība - administratīvā sloga mazināšana (izmaksas/laiks), efektivitāte, ārpakalpojumi (piemēram, tirdzniecības misiju organizēšanā), LTRK iesaiste starptautiskajā mārketingā;
  • Pašvaldību dalība uzņēmējdarbībā - konceptuāla nostāja; vīzija - kas notiks ar pašvaldību uzņēmumiem, kuri konkurē ar privāto sektoru.

Diskusija 23.aprīlī plkst. 11.00 – 13.00 notiks Turības C321.auditorijā (Graudu iela 68, Rīga).

Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās aizpildot anketu līdz 22. aprīlim.

 

21.04.2013

Nodarbību saraksts