Aktualitātes>25.jūlijā - Atvērto durvju diena Turībā

25.jūlijā - Atvērto durvju diena Turībā (0)

Ceturtdien, 25. jūlijā, plkst.18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz kārtējo Atvērto durvju dienu! Ikvienam interesentam būs iespējams tikties ar jau esošajiem studentiem, pasniedzējiem, fakultāšu dekāniem, lai uzdotu jautājums par studiju procesu un studentu dzīvi šajā augstskolā, kā arī lai uzzinātu, kādas jaunas studiju iespējas šogad piedāvā Turībā!

Šogad Biznesa augstskola Turība, kā pirmā augstskola Baltijā, saviem studentiem piedāvā praktiskās studijas – jaunu metodi, kā apgūt biznesa iemaņas topošajiem speciālistiem uzņēmējdarbībā. Idejas pamatā ir dot iespēju ikvienam studentam uzsākt vai turpināt savu biznesu un darboties praktiski. Praktiskās studijas tiek īstenotas Uzņēmējdarbības vadības fakultātes bakalaura studiju programmā Uzņēmumu vadība un atšķiras no standarta studiju programmas ar to, ka topošajiem uzņēmējiem jāveido savs uzņēmums un reāli jāveicina tā attīstība. Savukārt, Sabiedrisko attiecību fakultātē turpmāk varēs apgūt žurnālistiku. Studiju laiku studenti turpmāk pavadīs plecu pie pleca ar mediju profesionāļiem – žurnālistiem, izdevumu un projektu vadītājiem.

Informējam, ka 30. jūlijā un 7. augustā plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība tiks rīkotas papildu Atvērto durvju dienas. Tās tiks veltītas visiem tiem studētgribētājiem, kuri vēlas noskaidrot visu par Praktiskajām studijām Biznesa inkubatorā.

Interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus idejas iniciatoram un Turības Attīstības padomes priekšsēdētājam Aigaram Rostovskim un Praktisko studiju vadītājam, Turības Attīstības padomes loceklim Viesturam Bulānam, kuri paši ikdienā ir uzņēmēji un rūpējas, lai studenti iemācās pelnīt jau studiju laikā.


Atvērto durvju dienas augstskolā vēl notiks notiks:

  • 30. jūlijā plkst. 18.00 (īpaši Praktisko studiju Biznesa inkubatorā interesentiem)
  • 7. augustā plkst. 18.00 (īpaši Praktisko studiju Biznesa inkubatorā interesentiem)

Maģistriem:

  • 6. augustā plkst. 19.00

 

Aicini iepazīt Turību arī savējos!

16.07.2013

Nodarbību saraksts