Aktualitātes> 9.maijā – paneļdiskusija „Efektīvāka komunikācija ar VID"

9.maijā – paneļdiskusija „Efektīvāka komunikācija ar VID" (0)

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar SIA „uzziņa.lv”, SIA „Lursoft” un Valsts Ieņēmumu dienestu (VID) š.g. 9.maijā ielūdz uzņēmējus uz informatīvu paneļdiskusiju, kurā iespējams tikties un pārrunāt aktualitātes ar biznesa ikdienu regulējošo Valsts iestāžu amatpersonām.

Diskusijas ievaddaļā padziļināti tiks aplūkotas sekojošas tēmas: iespējamie nodokļu maksātāja saziņas veidi ar VID, efektīvs darbs ar VID oficiālo informāciju un Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem, Lursoft kā efektīvs palīgs informācijas saņemšanai par biznesa partneriem.

Par šiem un citiem interesentu jautājumiem ziņos VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodokļu maksātāju uzskaites daļas Elektroniskās deklarēšanas sistēmas un elektroniskās informācijas apmaiņas nodaļas vadītāja Ilze Jankova SIA „Uzzina.lv” pārstāvis Juris Retenais, kā arī SIA „Lursoft” valdes locekle Daiga Kiopa.

Diskusijas debašu sadaļā piedalīsies augstāk minētie eksperti, kā arī VID Nodokļu pārvaldes direktora vietniece Dace Pelēka un Finanšu ministrijas pārstāvis.

Diskusijas sākums 9.maijā plkst. 10.00. Paneļdiskusija notiks Biznesa augstskolas Turība (Graudu iela 68, Rīga) 321.auditorijā, to vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Dalība diskusijā bez maksas!

Reģistrēšanās: http://ej.uz/komunikacija_ar_VID

07.05.2013

Nodarbību saraksts