Aktualitātes>Absolventu pulkam pievienojas 317 jauno speciālistu

Absolventu pulkam pievienojas 317 jauno speciālistu (4)

Šogad vasaras izlaidums Turībā notika 13. jūnijā un absolventu pulkam pievienojās 317 absolventi. Izlaidumā tika izsniegti 12 pirmā līmeņa studiju programmu diplomi, 247 bakalaura studiju programmu diplomi, 56 maģistrantūras studiju programmu diplomi un divi doktora studiju diplomi.

Īpašs šis vasaras izlaidums izvērtās Komunikācijas fakultātei, kura pirmo reizi savas pastāvēšanas vēsturē pasniedza Turības Doktora zelta monētu un tradicionālo akadēmisko cepuri jaunajām komunikācijas zinātņu doktorēm Renātei Cānei un Ingai Pūrei.

Jāatzīmē, ka Komunikācijas fakultātes absolvente Renāte Cāne ir viena no iemīļotākajām pasniedzējām studentu vidū jau vairākus gadus. Renāte Cāne ir unikāls absolvents, viņa augstskolā ir absolvējusi četras studiju programmas un saņēmusi diplomu gan 1.līmeņa, gan bakalaura, gan maģistra, gan doktora studiju programmā.

Jau par tradīciju kļuvusi labāko pētījumu autoru apbalvošana Starptautiskā tūrisma fakultātē. Izlaiduma svinīgajā ceremonijā balvas un pateicības par nozarē nozīmīgiem pētījumiem sarūpēja viesnīca Tallink Hotel, Gallery Park Hotel āra terase, Europa Royal Hotel, restorāns Le Boheme, Dome Hotel & SPA, viesnīca Radi un draugi, Grand Palace Hotel, Travelnews.lv, Wellton  hotel, Monika Centrum Hotel, Jaunpils pils un Mercure Hotel. Sumināti tika desmit STF absolventi: Edgars Kokins, Madara Dūmiņa, Naura Kikuste, Tatjana Krivdenko, Ieva Lazdāne, Alīna Panavasa, Monta Purvlīce, Egija Reča, Laura Strazdiņa, Inita Vāciete un Sintija Žukovska.

Šogad augstskolu absolvēja arī ārvalstu studenti no Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Gruzijas, Somijas, Spānijas un Uzbekistānas.

Visas fotogrāfijas no izlaiduma būs pieejamas un lejupielādējamas www.turiba.lv nākamās nedēļas laikā. Sekojiet līdzi informācijai!

###GALLERY-HOLDER###

 

16.06.2014

Nodarbību saraksts