Aktualitātes>Apbalvoti labākie pārdošanas speciālisti un vadītāji Latvijā

Apbalvoti labākie pārdošanas speciālisti un vadītāji Latvijā (1)

Vakar, 5. novembrī, noslēdzās ikgadējais konkurss pārdošanas speciālistiem Pārdošanas Guru 2013 un konkurss pārdošanas vadītājiem Pārdošanas vadības Guru 2013. Kopumā šogad uz Pārdošanas Guru un Pārdošanas vadības Guru titulu pretendēja gandrīz 600 kandidāti no visas Latvijas. Konkursu ietvaros tika noteikti un apbalvoti labākie Latvijas pārdošanas profesionāļi un pārdošanas vadītāji, kuri vairāk nekā mēnesi dažādās konkursa kārtās pierādīja savu profesionalitāti, talantu un spējas.

„Šī gada konkursu finālā varējām vērot azartisku cīņu starp pieredzējušiem profesionāļiem un jaunajiem talantiem ar milzīgu attīstības potenciālu. Abi konkursi ir kļuvuši par gaidītākajiem notikumiem Latvijā starp pārdošanas un pārdošanas vadības profesionāļiem, veicinot šo profesiju prestižu sabiedrībā. Īpašs gandarījums, ka šajās sacensībās aizvien vairāk piedalās iepriekšējo gadu dalībnieki, kas dod iespēju novērtēt viņu izaugsmi un mērķtiecību,” norāda CV-Online Latvia biznesa attīstības vadītājs, žūrijas priekšsēdētājs Aivis Brodiņš.

Spraigā cīņā par Pārdošanas Guru 2013 titula īpašnieku tika atzīts jelgavnieks, Interbaltija nekustamo īpašumu aģents – Deivids Cjukša. „Katram pārdevējam vajadzētu sevi pārbaudīt šajā konkursā, jo tā ir lieliska iespēja izvērtēt savas spējas, paskatīties uz sevi un citiem pārdevējiem no malas. Arī pagājušajā gadā piedalījos Pārdošanas Guru konkursā, taču sava slinkuma dēļ negāju līdz galam, tāpēc šogad uzstādīju sev mērķi, ka jāiekļūst vismaz finālā. Tur azarts un sacensības gars tikai auga – sapratu, ka vēlos uzvarēt un darīšu visu, lai šogad prestižā pārdošanas konkursa uzvarētājs būtu tieši es,” stāsta Pārdošanas Guru 2013 titula ieguvējs Deivids Cjukša. Viņš arī atzīst, ka iegūto titulu patiešām jūtas pelnījis, jo pēdējā gada laikā ir ļoti daudz strādājis un ieguldījis savā profesionālajā attīstībā.

Kā 1. vietas ieguvējs konkursā Pārdošanas Guru Deivids Cjukša saņēma gan naudas balvu no konkursa galvenā organizatora CV-Online Latvia, gan arī apmācību dāvanu karti profesionālai pilnveidei no Vain & Partners un iespēju nākamgad apmeklēt jebkuru BIG event konferenci pēc savas izvēles.

Deivids Cjukša konkursā ieguva ne tikai Pārdošanas Guru galveno titulu, bet arī Skatītāju simpātijas balvu video uzdevumā un Biznesa augstskolas Turība simpātiju balvu – iespēju apmeklēt jebkuru augstskolas lekciju kursu pēc izvēles.

Pie konkursa organizatoru un atbalstītāju balvām tika arī 2. vietas ieguvējs Statoil Fuel & Retail Latvia korporatīvo klientu attiecību vadītājs Lauris Kalve un 3. vietas ieguvējs – Swedbank līzinga menedžeris Viesturs Rijnieks.

Par galvenajiem kritērijiem Pārdošanas Guru titula iegūšanai žūrija izvirzīja – mērķtiecīgumu pārdošanā, fokusēšanos uz klientu vajadzībām un vērtībām, atbildīgumu, komunikācijas prasmes, analīzes spējas un radošumu.

Tikpat spraiga cīņa šogad izvērtās arī starp pārdošanas vadītājiem konkursā Pārdošanas vadības Guru 2013. Par galvenā titula Pārdošanas vadības Guru 2013 īpašnieku tika atzīts Domenikss Mercedes-Benz vieglo automašīnu vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un mārketinga vadītājs Alvis Ērglis, kurš tāpat kā Pārdošanas Guru 2013 uzvarētājs ieguva gan naudas balvu, gan dāvanu kartes sevis profesionālai pilnveidošanai no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

„Uzskatu, ka visi konkursa finālisti bija ļoti augstā līmenī, tāpēc patiess gandarījums par iegūto novērtējumu un uzvaru konkursā, kas ļāva paplašināt savu redzesloku, nostiprināt pārliecību par spējām un pieeju ikdienas darbu izpildē. Ņemot vērā konkursa kārtību, nākamajā gadā kā šī gada uzvarētājs būšu arī konkursa žūrijā. Jau tagad zinu, ka būšu stingrs un prasīgs pret visiem konkursa dalībniekiem, jo Pārdošanas vadības Guru tituls ir ļoti augsts novērtējums, par ko ir jācīnās, jāpierāda sava atbilstība un jāuzvar pašam labākajam,” atzīst Pārdošanas vadības Guru 2013 titula ieguvējs Alvis Ērglis.

Balvas no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem ieguva arī Pārdošanas vadības Guru 2013 2. vietas ieguvējs Mailigen pārdošanas daļas vadītājs Andris Žīgurs un 3. vietas ieguvēja – Lattelecom pārdošanas grupas vadītāja Liene Ozola.

Arī Liene Ozola ieguvaBiznesa augstskolas Turība simpātijas balvu – iespēju apmeklēt jebkuru augstskolas lekciju kursu pēc izvēles.

Visi konkursu Pārdošanas Guru 2013 un Pārdošanas vadības Guru 2013 finālisti saņēma arī žurnāla „Kapitāls” abonementu nākamajam gadam.

Organizatori pateicas visiem, kas palīdzēja tapt konkursam – žūrijai par ieguldīto laiku un darbu dalībnieku vērtēšanā, savukārt konkursa dalībniekiem par parādīto drosmi, profesionalitāti un spēju rast negaidītu problēmsituāciju risinājumus.

Konkurss Pārdošanas Guru notika jau vienpadsmito gadu, bet Pārdošanas vadības Guru – trešo gadu. Šī gada konkursa jautājumi un uzdevumi tapa sadarbībā ar apmācības un biznesa konsultāciju uzņēmuma Vain & Partners ekspertiem, konkursa fināla interneta tiešraidi nodrošināja sadarbības partneris Biznesa augstskola Turība, bet konkursu apbalvošana notika BIG event organizētajā Pārdošanas vadības konferencē - meistarklasē.

Konkursa apbalvošanu un interviju ar uzvarētājiem un organizatoriem iespējams redzēt ŠEIT.

Skatītāju simpātiju ieguvušais video konkursa pusfināla uzdevumam skatāms ŠEIT.

Pārdošanas Guru 2013 finālisti

Pārdošanas vadības Guru 2013 finālisti

06.11.2013

Nodarbību saraksts