Aktualitātes>Ar Turības 20 gadu jubilejas pasākumu saistītie ierobežojumi

Ar Turības 20 gadu jubilejas pasākumu saistītie ierobežojumi (10)

Informējam, ka sakarā ar Biznesa augstskolas Turība 20 gadu jubilejas pasākumu, kas norisināsies š. g. 5. jūlijā, darbiniekiem un studentiem būs jārēķinās ar vairākiem ierobežojumiem, kas saistīti ar drošības pasākumiem. Tas skars automašīnu novietošanas un pārvietošanās kārtību.

Kārtības noteikumi:

  • no 2. jūlija līdz 6. jūlijam būs slēgts priekšplāna stāvlaukums Turības pagalmā starp A korpusu un C korpusu gan automašīnu novietošanai, kā arī tur nav vēlams pārvietoties kājām, jo notiks būvniecības darbi. Ieteicams automašīnas novietot stāvlaukumos aiz C korpusa un JTM (pie dzelzceļa).

 

Ievērībai! Stāvlaukums starp JTM un A korpusu tiek izmantots tikai Turības autotransporta novietošanai.

  • no 3. jūlija līdz 6. jūlijam slēgts asfaltētais ceļš braukšanai gar Graudu ielu posmā no Iekšējās drošības dienesta darbinieku mītnes ēkas (galvenie iebraukšanas vārti) līdz A korpusam.

 

Piezīme: šajā laika posmā ikviens laipni aicināts izmantot Graudu ielas un Briņģu ielas iebrauktuves tuvāk dzelzceļam, lai nokļūtu Turības transportlīdzekļu stāvlaukumā starp A korpusu un JTM (Turības transportlīzekļiem) un lielajā stāvlaukumā aiz JTM (pie dzelzceļa). Stāvlaukumā aiz C korpusa būs iespējams iebraukt gan pa galveno iebrauktuvi, virzoties uz kreiso pusi, gan caur „Maximas” vārtiem.

  • 5. jūlijā no plkst. 16.30 vēlams Turības teritorijā ierasties tikai augstskolas 20 gadu jubilejas pasākuma viesus un nodrošinātājus.
  •  Pasākuma viesiem, kas ierodas ar automašīnām, ir jāņem vērā, ka Turības teritorijā būs iespējams iekļūt, izmantojot abas Graudu ielas iebrauktuves un iebrauktuvi no „Maximas” puses. Starp stāvlaukumiem aiz C korpusa un aiz JTM tiks izveidota  caurbrauktuve - atvērti Briņģu ielas vārti (tikai viesu vajadzībām).
  • Iebraucot Turības teritorijā, lūdzu apstāties, lai pasākuma drošības labad varētu pārbaudīt viesus atbilstoši Turības 20 gadu jubilejas pasākuma lūgto viesu sarakstam.

 

5.jūlijā būs slēgta kase, ēdnīca "Nīke", SIC klientu apkalpošana, taču klientu informatore strādās no 8.00 līdz 20.00.
Cafe Turiba strādās no 8.00 līdz 15.00.

 

Vēlams, lai 5. jūlijā pēc plkst.17.00 Turības teritorijā uzturētos tikai tās personas, kas saistītas ar Biznesa augstskolas Turība jubileju.

 

Būsim pateicīgi par sapratni.

01.07.2013

Nodarbību saraksts