Aktualitātes>Atvērto durvju diena Turībā - 27.jūnijā

Atvērto durvju diena Turībā - 27.jūnijā (0)

Ceturtdien, 27. jūnijā, plkst.18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz kārtējo Atvērto durvju dienu! Ikvienam interesentam būs iespējams tikties ar jau esošajiem studentiem, pasniedzējiem, fakultāšu dekāniem, lai uzdotu jautājums par studiju procesu, kā arī studentu dzīvi šajā augstskolā. Tāpat ikviens varēs uzzināt, kādi Turības divdesmit gadu jubilejai veltīti jaunumi šogad sarūpēti bakalaura studiju programmu pretendentiem.

Interesenti Turībā tiks gaidīti ciemos vēl visu vasaru, no jūnija līdz augustam. Precīza informācija par atvērto durvju dienām un plkst. laikiem atrodama augstskolas mājas lapā www.turiba.lv.

Šogad Biznesa augstskola Turība, kā pirmā augstskola Baltijā, saviem studentiem piedāvā praktiskās studijas – jaunu metodi, kā apgūt biznesa iemaņas topošajiem speciālistiem uzņēmējdarbībā. Idejas pamatā ir dot iespēju ikvienam studentam uzsākt vai turpināt savu biznesu un darboties praktiski. Praktiskās studijas tiek īstenotas Uzņēmējdarbības vadības fakultātes bakalaura studiju programmā Uzņēmumu vadība un atšķiras no standarta studiju programmas ar to, ka topošajiem uzņēmējiem jāveido savs uzņēmums un reāli jāveicina tā attīstība. Savukārt, Sabiedrisko attiecību fakultātē turpmāk varēs apgūt žurnālistiku. Studiju laiku studenti turpmāk pavadīs plecu pie pleca ar mediju profesionāļiem – žurnālistiem, izdevumu un projektu vadītājiem.


Atvērto durvju dienas augstskolā vēl notiks notiks:

  • 13. jūlijā plkst. 12.00
  • 25. jūlijā plkst. 18.00

Maģistriem:

  • 9. jūlijā plkst. 19.00
  • 6. augustā plkst. 19.00Aicini iepazīt Turību arī savējos!

 

21.06.2013

Nodarbību saraksts