Aktualitātes>Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubators – spēcīgs atbalsts pirmajiem soļiem biznesā

Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubators – spēcīgs atbalsts pirmajiem soļiem biznesā (2)

Viens no Biznesa augstskolas Turība mērķiem ir sniegt studentiem un absolventiem iespējas viņu biznesa ideju realizēšanai. Kopš 2006. gada augstskolā darbojas Biznesa inkubators, kurā ir viss nepieciešamais, lai nonāktu no idejas līdz pat veiksmīgai biznesa attīstībai.

2013. gada februārī tika atklātas Biznesa inkubatora jaunās telpas 230m2 platībā, kurās pieejamas plašas atbalsta iespējas. Kopš šī gada oktobra Biznesa inkubators ir atvērts ne tikai Biznesa augstskolas Turība studentiem un absolventiem, bet ikvienam, kurš vēlas spert pirmos soļus uzņēmējdarbībā un īstenot kādu biznesa ideju.

Biznesa inkubators un visas tā piedāvātās iespējas ikvienam interesentam ir pieejamas par 50 eiro/mēnesī (Biznesa augstskolas Turība studentiem un absolventiem 4,25 eiro/mēnesī). Kas tad ietilpst šajā cenā? Telpas, kas pieejamas jebkurā laikā – sanāksmju telpa, divas apspriežu telpas, daudznodalījumu slēdzami metāla skapji dokumentu glabāšanai, kā arī skatuve prezentāciju demonstrēšanai un publisku pasākumu organizēšanai, kuru var izmantot 24 stundas diennaktī, visa veida biroja tehnika (datori, printeri u.c.), iespējas apmeklēt inkubatorā organizētos pasākumus un smelties pieredzi no uzņēmējdarbības jomas ekspertiem un lektoriem.

Biznesa inkubators sniedz iespēju dibināt noderīgus kontaktus, iegūt jaunus sadarbības partnerus un klientus. Inkubators ir atvērts arī tiem, kas savu biznesa ideju un virzienu vēl tikai meklē. Motivējošā un radošā vide palīdz gūt iedvesmu un uzdrīkstēties.

 

Šobrīd Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā darbojas aptuveni 80 topošie un jaunie uzņēmēji. Augstskola ikvienu aicina uzdrīkstēties pievienoties jauno censoņu pulkam un uzsākt savas idejas realizēšanu! Pirmie soļi ir visgrūtākie, tāpēc Biznesa inkubators ir radīts, lai palīdzētu tos spert.

Linda Rubene, StartUp akadēmijas studente stāsta par Biznesa inkubatora priekšrocībām: "Biznesam ir nepieciešami daudz un dažādi ikdienišķi sīkumi, lai tas spētu funkcionēt realitātē un tiktu sasniegti mērķi. Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubators nodrošina elementāras funkcijas, lai apmierinātu mana biznesa prasības."

 

Plašāka informācija par Biznesa inkubatora piedāvātajām iespējām:
E-pasts: bi@turiba.lv
Tālr.: 26959806

###GALLERY-HOLDER###

20.01.2015

Nodarbību saraksts