Aktualitātes>Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāle svin desmitgadi

Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāle svin desmitgadi (0)

Sestdien, 11. maijā, plkst. 14.00 Cēsu Valsts ģimnāzijā, L. Paegles ielā 1,  Biznesa augstskolas Turība  Cēsu filiāle atzīmēs savu desmit gadu pastāvēšanu. Par godu nozīmīgajai jubilejai tiks rīkots svinīgs pasākums, kur piedalīsies filiāles mācībspēki, sadarbības partneri un absolventi.

Pasākuma gaitā atskatīsies uz 10 gados paveikto un sniegs ieskatu augstskolas nākotnes plānos. Plānots, ka šajā pasākumā piedalīsies arī Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenderis. Svinībās tiks godināti partneri par veiksmīgu sadarbību, sumināti pasniedzēji par ieguldīto darbu zināšanu nodošanā jaunajiem speciālistiem, kā arī uzklausīti absolventu stāsti par viņu tālākajām studiju un darba gaitām, sadarbību ar augstskolu jau kā kolēģiem un partneriem pēc absolvēšanas.

Dienu pirms jubilejas pasākuma Biznesa augstskolas Turība vadība 10. maijā viesosies Cēsu novada pašvaldībā un tiksies ar pašvaldības pārstāvjiem, lai pateiktos par līdzšinējo sadarbību un pārrunātu turpmākos sadarbības soļus.

Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāle dibināta 2003. gadā un lepojas ar 599 absolventiem, kas ir lielākais absolventu skaits salīdzinājumā ar citām augstskolas filiālēm. Cēsu filiālē var apgūt 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas Finanses un grāmatvedība, Mārketings un tirdzniecība un Tiesību zinātnes. Augstskolas filiāle darbojas Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās (L.Paegles iela 1) un tās vadītāja Cēsīs ir Gita Janševica.

09.05.2013

Nodarbību saraksts