Aktualitātes>Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāle svin desmitgadi

Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāle svin desmitgadi (0)

Sestdien, 18. maijā, plkst. 14.00 – 17.00 Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās, Pasta ielā 1,  Jēkabpilī, Biznesa augstskolas Turība  Jēkabpils filiāle atzīmēs savu desmit gadu pastāvēšanu. Par godu nozīmīgajai jubilejai tiks rīkots svinīgs pasākums, kur piedalīsies filiāles mācībspēki, sadarbības partneri un absolventi.

Pasākuma gaitā atskatīsies uz 10 gados paveikto un sniegs ieskatu augstskolas nākotnes plānos. Plānots, ka šajā pasākumā piedalīsies arī Biznesa augstskolas Turība Senāta priekšsēdētājs Jānis Načisčionis un Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs. Svinībās tiks godināti sadarbības partneri, sumināti pasniedzēji, kā arī sveikti absolventi, kuri izvēlējušies turpināt studijas augstskolā pēc filiāles absolvēšanas.

Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāle dibināta 2003. gadā un lepojas ar 208 absolventiem. Vairākums – 157 absolventu – ieguvuši zināšanas tiesību zinātnēs, 30 absolventu apguvuši zināšanas mārketingā un tirdzniecībā, 21 absolvents – finansēs un grāmatvedībā. Jēkabpils filiālē var apgūt 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas Finanses un grāmatvedība, Mārketings un tirdzniecība un Tiesību zinātnes. Augstskolas filiāle darbojas Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās (Pasta iela 1) un tās vadītāja Jēkabpilī ir Ingrīda Marāne.

Plašāka informācija par studiju iespējām Jēkabpilī atrodama www.turiba.lv sadaļā Filiāles.

15.05.2013

Nodarbību saraksts