Aktualitātes>Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle svin desmitgadi

Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle svin desmitgadi (0)

Rīt, 25. maijā, plkst. 14.00 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā, Rīgas ielā 50,  Biznesa augstskolas Turība  Liepājas filiāle atzīmēs savu desmit gadu pastāvēšanu. Par godu nozīmīgajai jubilejai tiks rīkots svinīgs pasākums, kur piedalīsies filiāles mācībspēki, sadarbības partneri un absolventi.

Pasākuma gaitā atskatīsies uz 10 gados paveikto un sniegs ieskatu augstskolas nākotnes plānos. Svinībās tiks godināti partneri par veiksmīgu sadarbību, sumināti pasniedzēji par ieguldīto darbu zināšanu nodošanā jaunajiem speciālistiem, kā arī uzklausīti absolventu stāsti par viņu tālākajām studiju un darba gaitām, sadarbību ar augstskolu jau kā kolēģiem un partneriem pēc absolvēšanas.

Biznesa augstskolas Turība vadība 21. maijā viesojās Liepājas pilsētas domē un tikās ar pašvaldības pārstāvjiem, lai pateiktos par līdzšinējo sadarbību un pārrunātu turpmākos sadarbības soļus.

Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle dibināta 2003. gadā un lepojas ar 366 absolventiem, kas ir trešais lielākais absolventu skaits salīdzinājumā ar citām augstskolas filiālēm. Liepājas filiālē var apgūt 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas Finanses un grāmatvedība, Mārketings un tirdzniecība un Tiesību zinātnes. Augstskolas filiāle darbojas Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas telpās (Rīgas iela 50) un tās vadītāja Liepājā ir Agnese Getaute-Zariņa.

 

24.05.2013

Nodarbību saraksts