Aktualitātes>Deju konkursā „Magic Dance CUP” 2.vietu izcīna BK „BA Turība” dejotāji!

Deju konkursā „Magic Dance CUP” 2.vietu izcīna BK „BA Turība” dejotāji! (0)

Aizvadītajā svētdienā, 5. maijā, uz lielās „Magic Dance CUP” skatuves pusfinālā uzstājās 17 komandas, taču finālā iekļuva 12 deju grupas, kuras sniedza spilgtus un inovatīvus deju šovus.

Mūsu augstskolas basketbola kluba dejotāji pārsteidza skatītājus un žūriju ar oriģinālu šovu, kura  laikā pierādīja, ka cilvēks spēj pretoties gravitācijas spēkam.  Karsējkomanda ieguva godalgoto 2. vietu un 800 eiro lielu naudas balvu, kā arī „Tallink” simpātiju balvu  – ceļojumu visai komandai uz Stokholmu.

Par galveno balvu cīnījās deju studija „Most Wanted” ar duetu „Dvīnes”, deju studija „Kaprīze” ar aktieri Andri Buli, deju studija „Pro-X” ar dziedātāju Sabīni Berezinu, deju studija „StudioX1” ar Diānu Pīrāgs un Frenku Cesto, dejotāju apvienība „Riga Waackers”, breika grupa „Camelot”, sporta teātris „GG Studio” kopā ar breika grupu „Extreme Dance school”, deju trupa „LYBS”, deju teātris „DK Dance Theatre”, radošā darbnīca „Kofeīns.lv” ar mūziķiem Dairi Muižnieku un Pēteri Upelnieku, kā arī basketbola kluba „BA Turība” dejotāji.

Konkursa dalībniekus vērtēja profesionāla žūrija – 2011./2012. gada sezonas „Spēlmaņu nakts” nominācijas „Gada kustību mākslinieks” ieguvējs, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, starptautiskā laikmetīgās dejas festivāla „Laiks dejot” mākslinieciskā direktore, Latvijas Kultūras akadēmijas programmas „Laikmetīgās dejas horeogrāfija” vadītāja Olga Žitluhina, brīvmākslinieks – profesionāls hip hop, break dance un laikmetīgās dejas dejotājs un horeogrāfs Valērijs Oļehno, profesionāla modernā baleta un kordebaleta horeogrāfe Indra Reinholde, kā arī Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 ģenerāldirektors Viesturs Tīle.

Apsveicam mūsu talantīgos dejotājus un novēlam panākumus arī turpmāk!

Bildes un video no sacensībām vari apskatīt ŠEIT.

08.05.2013

Nodarbību saraksts