Aktualitātes>Dinamiskās Domas Darbnīcas Zelta kanna aizceļo uz Lietuvu

Dinamiskās Domas Darbnīcas Zelta kanna aizceļo uz Lietuvu (0)

No 30. maija līdz 1. jūnijam Dinamiskās Domas Darbnīcā Amatas novada Drabešu internātpamatskolā vienuviet pulcējās vairāk nekā 150 komunikācijas nozares studenti un praktiķi ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valstīm, lai brīvā atmosfērā gūtu zināšanas un iedvesmotos no nozares praktiķiem, pilnveidotu savas radošās spējas sabiedrisko attiecību kampaņu veidošanā, kā arī cīnītos par ceļojošo Zelta kannu, kuru šogad ieguva Vytautas Magnus universitāte.

Trīs dienas dalībnieki  brīvā dabā iedvesmojās no tādiem nozares profesionāļiem kā Starptautiskās sabiedrisko attiecību asociācijas (IPRA) prezidente Zehra Gungora (Zehra Güngör) no Turcijas, Open Agency France dibinātājs un izpilddirektors Kristofs Žinistī (Christophe Ginisty) no Francijas, reklāmas sabiedrības Džeihuna Imanova studija īpašnieks Džeihuns Imanovs (Jeykhun Imanov) no Azerbaidžānas, IT konsultāciju uzņēmuma Intelegent Business Process Management Ukraine izpilddirektors Aleksejs Bogačovs (Oleksii Bogachov) no Ukrainas, Mooz! radošais direktors, Latvian Arts Director Club prezidents Ēriks Stendzenieks, Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācijas padomes locekle (LSAKA), korporatīvo attiecību grupas Hauska&Partners direktore Lita Grafa, Rīta programmas vadītājs Radio Skonto, SIA Ar vārdu vadītājs, dialogu dizainers Valdis Melderis, DDB Worldwide Latvia Stratēģijas plānotājs Kristaps Siliņš, LR Ministru kabineta preses sekretāre, Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem biedre (LASAP)  Signe Znotiņa-Znota, Reklāmas aģentūras Publicis Riga Digitālo projektu direktors Baltijas valstīs Arnis Jēkabsons un jauno mediju aģentūras 77Agency Partnere & digitālā mārketinga vadītāja Inga Keizare – Volfa.

Profesionāļu vadībā dalībnieki komandās veidoja reālas sabiedrisko attiecību kampaņas Latvijas valsts meži, improvizācijas teātrim Spiediens, Aerodium,  Jāņa Roze grāmatnīca, Slēpošanas un atpūtas parkam Ozolkalns, Fitnesa klubam F1, biedrībai Balturka, Daugmales Jāņa Bišu medus un Telia Latvija, kuras vērtēja starptautiska žūrija, no kurām 1. vietu izcīnija Ances Krūmiņas un Arņa Jēkabsona moderētā kampaņa Aerodium uzņēmumam.

Dinamiskās Domas Darbnīcu kopš 2006. gada organizē Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes studenti sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti, Latvijas Universitāti, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu (RISEBA), Alberta koledžu, Ekonomikas un kultūras augstskolu, Baltijas Starptautisko akadēmiju, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Ventspils Augstskolu un Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem, kur šogad dalībnieku vidū bija arī studenti un praktiķi ne tikai no Latvijas augstskolām, bet arī no Vācijas, Austrijas, Itālijas, Lietuvas, Ukrainas, Baltkrievijas un Azerbaidžānas.

Dinamiskās Domas Darbnīca saka paldies visiem atbalstītājiem:  Latvijas Asociācija Sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP),  Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācija (LSAKA),  „A. W. Olsen&Partners”, Dailes teātris, Latvijas Nacionālais teātris, laikraksts „Diena”,  zvērināta advokāta Valda Ulmaņa birojs,  „Latvijas valsts meži”, improvizācijas teātris „Spiediens”, „Fazer Latvija”, „Ādažu Čipsi”, „Aerodium”, „Jāņa Rozes grāmatnīca”, „Elpa”, atpūtas un izklaides centrs „Fantasy Park” , „DāvanuServiss.lv”, „Daugmales Jāņa Bišu medus”, slēpošanas un atpūtas parks „Ozolkalns”, „Rīgas Kinostudija”, „LG Electronics”, „Red Bull”, „Telia Latvija”, „Adrenaline Tan”, fitnesa klubs „F1”, biedrība „Balturka”, „Chaula TV” un „RīgaTV 24”, „SubLevel Tehnika”.

 

Papildinformācija:
Lesia Bogachova
Dinamiskās Domas Darbnīca 2014
Projekta vadītāja
Tel.: +371 26642361
E-pasts: lesia.bogachova@gmail.com

03.06.2014

Nodarbību saraksts