Aktualitātes>Diskusija „Latvijas kā tūrisma galamērķa nozares īpatnības”

Diskusija „Latvijas kā tūrisma galamērķa nozares īpatnības” (0)

Trešdien, 23. oktobrī, plkst. 16.00 – 18.00 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā notiks diskusija „Latvijas kā tūrisma galamērķa nozares īpatnības”. Diskusiju vadīs Ēriks Lingebērziņš, SIA „Balticvision Riga” izpilddirektors un valdes loceklis, Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centra vadītājs.   

Aicināti studiju programmas Tūrisma stratēģiskā vadība, ārvalstu apmaiņas programmu studenti un citi interesenti!

Latvija kā starptautiskā tūrisma galamērķis pēdējos gados demonstrē stabilu ārvalstu ceļotāju intereses pieaugumu. Tam atbildot, tūrisma nozare piedāvā arvien jaunus un inovatīvus produktus. Diskusijas mērķis ir pievērst uzmanību Latvijas tūrisma nozares īpatnībām, runājot gan par Latvijas kā galamērķa tēlu un atpazīstamību, gan biznesa vides specifiku.

SIA „Balticvision Riga” izpilddirektors un valdes loceklis, Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centra vadītājs Ē.Lingebērziņš: „Vēlamies noskaidrot, cik veiksmīgi pozicionējam Latviju kā galamērķi starptautiskajā tirgū un vai to darām pareizi. Uz diskusiju aicinām tūrisma studiju virziena studentus, kuri vēlas uzdot jautājumus un dalīties savā redzējumā par Latvijas tūrisma nozari, un ekspertus, kuri ir saistīti ar Latvijas tūrisma nozari, tajā strādā un ikdienā saskaras ar ārvalstniekiem, mūsu potenciālajiem tūristiem, kā arī ir savs viedoklis par Latvijas kā tūrisma galamērķa nozares īpatnībām!”

Diskusijas pieaicinātā eksperte un dalībniece Z. Serdāne atzīmē, ka „Latvijas kā tūrisma galamērķa nozares īpatnība ir tā, ka cenšamies radīt saukļus un tēlus galamērķim, kura atpazīstamība daudzviet ir zema”. Savukārt gids Pierre Hendrick no Belģijas, kurš jau 10 gadus strādā Latvijā, norāda uz nepieciešamību skaidri apzināties un pārdot to, kas ir unikāls Latvijai kā galamērķim.

Darba valoda: angļu

Diskusijas tēmas aktualitāti pamato iepriekšējās Biznesa augstskolas Turība diskusijās gūtās atziņas par Latvijas tūrisma nozari kā perspektīvu nozari, kurā nepieciešams domāt par profesionālo kompetenču pilnveidi.

Diskusiju organizē Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte. Kopumā  2013./2014. studiju gadā plānotas septiņas diskusiju trešdienas. Pirmā šāda veida diskusija notika š. g. februārī. Pateicoties studentu un nozaru profesionāļu atsaucībai un vēlmei turpināt savstarpēju dialogu par tūrisma biznesa izaicinājumiem, tika lemts kopīgas tikšanās rīkot regulāri.

 

 

20.10.2013

Nodarbību saraksts