Aktualitātes>Divdesmitgadi Biznesa augstskola Turība atzīmēs ar krāšņu dzimšanas dienas pasākumu "Turībai20"

Divdesmitgadi Biznesa augstskola Turība atzīmēs ar krāšņu dzimšanas dienas pasākumu "Turībai20" (0)

5. jūlijā Biznesa augstskolas Turība ar krāšņu dzimšanas dienas pasākumu Turībai20 atzīmēs augstskolas divdesmit gadu jubileju. Pasākums norisināsies augstskolas teritorijā, Graudu ielā 68, Rīgā, un uz svinībām ieradīsies darbinieki, mācībspēki, valsts amatpersonas, partneri un draugi, pulcējot gandrīz 1000 viesu.

Svinīgā daļa notiks Biznesa augstskolas Turība konferenču zālē plkst.18.00, savukārt saviesīgā daļa plkst.19.00 norisināsies augstskolas brīvdabas teritorijā.

Nozīmīgajā jubilejā augstskolu ieradīsies sveikt Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, izglītības un zinātnes ministrs Vjačelslavs Dombrovskis un ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts. Uzrunas jubilejā veltīs arī Augstākās izglītības padomes, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju konfederācijas vadība un citi viesi.

Pasākuma otrajā daļā jubileja tiks pārvērsta par īstiem dārza svētkiem augstskolas brīvdabas teritorijā. Vakara gaitā dzimšanas dienas viesus priecēs rotaļīga marimba un saksofons, kora balsu polifonija, klasiskās mūzikas priekšnesumi gan vokālā, gan instrumentālā izpildījumā, džeza mūzikas ritmi un citi krāšņi pārsteigumi.

Turības 20 gadu jubilejai veltītā diena sakrīt ar augstskolas dibināšanas datumu – 1993.gada 5. jūlijā Biznesa augstskola Turība tika reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā. Lai atzīmētu šo vēsturisko dienu un pateiktos par 20 gados sasniegto, 5. jūlija vakarā augstskolas teritorijā notiks darbiniekiem, partneriem un draugiem veltīts krāšņs dzimšanas dienas pasākums, kur paredzētas gan oficiālas uzrunas un apsveikumi, gan Latvijā populāru mūziķu priekšnesumi.

Ierašanās ar ielūgumiem.

Turība ir viena no Latvijas pirmajām un lielākajām privātajām augstskolām Latvijā, kasšogad atzīmē savas pastāvēšanas divdesmitgadi.Biznesa augstskolā Turība ir mūsdienīgas mācību telpas, moderna bibliotēka, studentu pilsētiņa – viesnīca un sporta zāle. Augstskolai ir četras filiāles - Liepājā, Cēsīs, Talsos un Jēkabpilī. Turība ieguvusi starptautisku atpazīstamību - ārvalstu studentu skaits šogad sasniedzis 7% no kopējā studējošo skaita augstskolā. Turība ir pirmā augstskola Baltijā un Skandināvijas valstīs, kas saņēmusi ANO Pasaules tūrisma organizācijas akreditāciju un starptautiski atzītu ekspertu novērtējumu - WTO TedQual sertifikātu.

Mediju pārstāvjiem, kuri plāno ierasties un veidot reportāžas, lūgums pieteikties pie Daces Kristiānas Ūdres, zvanot pa mob.tālr. 26160955 vai rakstot uz e-pastu: dace.udre@turiba.lv.

03.07.2013

Nodarbību saraksts