Aktualitātes>Indijā darbu uzsāk Latvijas Augstākās izglītības centrs

Indijā darbu uzsāk Latvijas Augstākās izglītības centrs (0)

Indijā, Čennai pilsētā, darbu uzsāk Latvijas Augstākās izglītības centrs. Augstākās izglītības centru izveidojušas un dibinājušas septiņas Latvijas augstskolas: Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Universitāte, Biznesa augstskola Turība, Liepājas Universitāte, Banku augstskola, Latvijas Lauksaimniecības universitāte un Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola un tā pamatuzdevums ir sniegt informāciju par studiju un zinātniskās sadarbības iespējām Latvijā jauniešiem un mācībspēkiem visā Dienvidindijas reģionā.

Centrs tiek veidots ar Latvijas Izglītības uz zinātnes ministrijas un Augstākās izglītības eksporta apvienības atbalstu. Centra atklāšanas ceremoniju apmeklēja arī Indijas vadošo augstskolu pārstāvji un Latvijas augstskolu delegācija. Latvija ir piektā Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valsts, kas atver savu izglītības centru Indijā.

Biznesa augstskolu Turība centra atklāšanā pārstāvēja Imants Bergs, studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektors (ceturtais no labās puses)

“Indija ir valsts, kas mūsdienās strauji attīstās un ieņem arvien  nozīmīgāku vietu pasaules ekonomikā un biznesā. Pēdējos gados arī Turībai Indija ir kļuvusi par būtisku sadarbības valsti gan studentu piesaistei, gan starpaugstskolu sadarbībai. Šis centrs kalpos kā lieliska platforma Latvijas atpazīstamības veicināšanai, kas savukārt arvien vairāk jauniešu Latviju parādīs kā pievilcīgu studiju vietu,” skaidro studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektors Imants Bergs.

Par centra atklāšanu raksta Apollo.lv.

03.02.2014

Nodarbību saraksts