Aktualitātes>Informēs par studiju jaunumiem Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē

Informēs par studiju jaunumiem Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē (0)

Š. g. 10. maijā plkst. 12.00 Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dienesta viesnīcas konferenču zālē, Pasta ielā 1, Jēkabpilī, notiks Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāles organizēts informatīvs seminārs topošajiem studentiem. Semināra mērķis ir ikvienu interesentu informēt par studiju jaunumiem augstskolas filiālē un atbildēt uz studēt gribētaju jautājumiem, kas saistīti ar studiju procesu un profesijas izvēli.

Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāles vadītāja Zanda Skutele:” Turības Jēkabpils filiālē no laika gala pieprasītākās studijas ir 1. līmeņa studiju programma Tiesību zinātnes, taču novada centra un apkārtnes iedzīvotāji labprāt izmantojuši iespēju iegūt arī izglītību koledžas studiju programmās, kā Finanses un grāmatvedība un Mārketings un tirdzniecība, kas liecina par šo konkrēto jomu zināšanu noderīgumu profesionālajā dzīvē. Tomēr šogad piedāvāsim studijas vēl kādā nišā, kas piedzīvo strauji izaugsmi gan Latvijas galvaspilsētā un reģionos, gan visā pasaulē”.

Kā norādaZ. Skutele, filiālē tiks palielināts programmu skaits, t.i., tiks piedāvāta jauna studiju programma Viesmīlības serviss. „Jēkabpils un tās apkārtne ik gadu pievilina ne mazums viesu un apmeklētāju. Tūrisma mērķtiecīga attīstība, kā arī vietējā un ārvalstu tūrista vēlme atgriezties ikvienā reģionā atkarīga no tūrisma un viesmīlības nozares speciālistu uzņēmības un profesionalitātes, tāpēc būtiskas ir zināšanas un izpratne par nozari un prasmju attīstīšana. Savukārt, paplašinoties tūrisma tirgum un savstarpējai konkurencei Latvijā, nepieciešams veidot vidi, kur var iegūt kvalitatīvu izglītību un nodrošināt kvalificētu speciālistu ienākšanu darba tirgū”.

Plašāk par studiju iespējām Turības Jēkabpils filiālē būs iespējams būs uzzināt, apmeklējot informatīvu semināru 10. maijā plkst. 12.00Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dienesta viesnīcas konferenču zālē, Pasta ielā 1, Jēkapilī.

Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāle dibināta 2003. gadā un lepojas ar 218 absolventiem. Vairākums – 164 absolventu – ieguvuši zināšanas tiesību zinātnēs, 33 absolventu apguvuši zināšanas mārketingā un tirdzniecībā, 21 absolvents – finansēs un grāmatvedībā. Jēkabpils filiālē var apgūt 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas Finanses un grāmatvedība, Mārketings un tirdzniecība un Tiesību zinātnes. Augstskolas filiāles vadītāja Jēkabpilī ir Zanda Skutele.

 

 

25.04.2014

Nodarbību saraksts