Aktualitātes>Interesenti aicināti pieteikties Tūrisma un viesmīlības kursiem Liepājā, Talsos un Cēsīs

Interesenti aicināti pieteikties Tūrisma un viesmīlības kursiem Liepājā, Talsos un Cēsīs (0)

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, šogad Biznesa augstskolas Turība Liepājas, Talsu un Cēsu filiāle piedāvā Viesmīlības un tūrisma kursus uzņēmējiem un citiem interesentiem. Pieteikties kursiem var līdz 3. februārim.

Lai Latvijas reģionus ārpus valsts galvaspilsētas padarītu pievilcīgākus arvien plašākam tūristu lokam, būtiskas ir zināšanas un izpratne par tūrisma nozari, savstarpēja pieredzes apmaiņa un prasmju pilnveide. Paplašinoties tūrisma tirgum un savstarpējai konkurencei Latvijā, nepieciešams veidot vidi, kur var iegūt kvalitatīvu izglītību un nodrošināt kvalificētu speciālistu ienākšanu darba tirgū.

Biznesa augstskolas Turība piedāvātajos kursos iegūtās zināšanas noderēs, gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo uzņēmumu.

Nodarbībās ikviens gūs ieskatu tūrisma attīstības tendencēs un apgūs teorētiskas zināšanas, piemēram, viesnīcu dienesta darba organizācijā, lauku tūrismā, ēdināšanas organizācijā un servisā un komercdarbībā. Kursu dalībnieki saņems praktiskus padomus konkrēta uzņēmuma un dažādu situāciju un mainīgu apstākļu atrisināšanā. Pasniedzēji būs gan pieredzējuši un zinoši augstskolu docētāji, gan dažādu nozaru praktiķi no Rīgas un citu Latvijas reģionu uzņēmumiem un organizācijām.

Kursi notiks no 3. februāra līdz 26. aprīlim.

Papildu informācija un pieteikšanās:

15.01.2014

Nodarbību saraksts