Aktualitātes>Interesenti aicināti pieteikties Tūrisma un viesmīlības kursiem Liepājā

Interesenti aicināti pieteikties Tūrisma un viesmīlības kursiem Liepājā (0)

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, šogad Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle piedāvā Viesmīlības un tūrisma kursus uzņēmējiem un citiem interesentiem. Pieteikties kursiem var līdz 3. februārim.

Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa stāsta: „Liepāja un tās apkārtne ir nozīmīgs reģions Latvijas tūrisma galamērķu sarakstā, kas tūristu vidū iecienīts, pateicoties gan tā bagātajam vēsturiskajam mantojumam, gan izkoptajām mākslas, kultūras un sporta tradīcijām, gan vietējo uzņēmēju un organizāciju uzņēmībai un profesionalitātei. Tomēr, lai Liepāju un tās apkārtni padarītu pievilcīgāku arvien plašākam tūristu lokam, būtiskas ir zināšanas un izpratne par nozari, savstarpēja pieredzes apmaiņa un prasmju pilnveide. Paplašinoties tūrisma tirgum un savstarpējai konkurencei Latvijā, nepieciešams veidot vidi, kur var iegūt kvalitatīvu izglītību un nodrošināt kvalificētu speciālistu ienākšanu darba tirgū!”

A. Getaute-Zariņa skaidro, ka augstskolas piedāvātajos kursos iegūtās zināšanas noderēs, gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo uzņēmumu.

Nodarbībās ikviens gūs ieskatu tūrisma attīstības tendencēs un apgūs teorētiskas zināšanas, piemēram, viesnīcu dienesta darba organizācijā, lauku tūrismā, ēdināšanas organizācijā un servisā un komercdarbībā. Kursu dalībnieki saņems praktiskus padomus konkrēta uzņēmuma un dažādu situāciju un mainīgu apstākļu atrisināšanā. Pasniedzēji būs gan pieredzējuši un zinoši augstskolu docētāji, gan dažādu nozaru praktiķi no Rīgas un citu Latvijas reģionu uzņēmumiem un organizācijām.

Kursi notiks no 3. februāra līdz 26. aprīlim.

Maksa: 415 EUR

 

Papildu informācija un pieteikšanās:
e-pasts: Agnese.Getaute@turiba.lv 
tālr.: 26413495; fakss: 63423570

 

09.01.2014

Nodarbību saraksts