Aktualitātes>Interesenti aicināti pieteikties Tūrisma un viesmīlības kursiem Talsos

Interesenti aicināti pieteikties Tūrisma un viesmīlības kursiem Talsos (0)

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, šogad Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāle piedāvā Viesmīlības un tūrisma kursus uzņēmējiem un citiem interesentiem. Pieteikties kursiem var līdz 3. februārim.

Komentē Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga: „Kurzeme ir nozīmīgs reģions Latvijas tūrisma galamērķu sarakstā - pievilcīgs ar garāko jūras krastu valstī, pazīstams ar bagātu kultūrvēsturisko mantojumu un interesantiem dabas maršrutiem, pamanāms ar radošiem un krāšņiem pilsētu un novadu centru pasākumiem, kā arī pieklājīgu izvēli tūrisma mītņu piedāvājumā, ko ik dienas izmanto Latvijas un ārvalstu viesi un apmeklētāji. Kurzemes reģiona tūrisma turpmāka attīstība iespējama  pateicoties uzņēmēju un organizāciju uzņēmībai un profesionalitātei, tāpēc tūrisma biznesā būtiskas ir zināšanas un izpratne par nozari, savstarpēja pieredzes apmaiņa un prasmju attīstīšana. Savukārt, paplašinoties tūrisma tirgum un savstarpējai konkurencei Latvijā, nepieciešams veidot vidi, kur var iegūt kvalitatīvu izglītību un nodrošināt kvalificētu speciālistu ienākšanu darba tirgū!”

I. Karlberga skaidro, ka augstskolas filiāles piedāvātajos kursos iegūtās zināšanas noderēs, gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo uzņēmumu.

Nodarbībās ikviens gūs ieskatu tūrisma attīstības tendencēs un apgūs teorētiskas zināšanas, piemēram, viesnīcu dienesta darba organizācijā, lauku tūrismā, ēdināšanas organizācijā un servisā, komercdarbībā. Kursu dalībnieki saņems praktiskus padomus konkrēta uzņēmuma un dažādu situāciju un mainīgu apstākļu atrisināšanā. Pasniedzēji būs gan pieredzējuši un zinoši augstskolu docētāji, gan dažādu nozaru praktiķi no Rīgas un citu Latvijas reģionu uzņēmumiem un organizācijām.

Kursi notiks no 3. februāra līdz 26. aprīlim.

Maksa: 415 EUR

 

Papildu informācija un pieteikšanās:
e-pasts: Inga.Karlberga@turiba.lv 
tālr.: 26437279; fakss: 63222605

09.01.2014

Nodarbību saraksts