Aktualitātes>Jēkabpilieši apgūs uzņēmējspējas piecas dienās

Jēkabpilieši apgūs uzņēmējspējas piecas dienās (0)

Lai motivētu ideju bagātus jauniešus Jēkabpilī iesaistīties uzņēmējdarbībā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība organizē bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. Kursi norisināsies laikā no 2014. gada 9. jūnija līdz 2014. gada 20. jūnijam
Turības Jēkabpils filiālē, Jēkabpilī, Pasta ielā 1.

Apmācību kursa ietvaros Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē  tiks apmācīti 20 Latvijas augstskolu vecāko kursu studenti un potenciālie  uzņēmēji, kuri ir motivēti uzsākt  uzņēmējdarbību, kā arī jaunie uzņēmēji, kam nepieciešama zināšanas savas inovatīvās biznesa idejas attīstībai.

Intensīvajā apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” ietilpst piecu dienu teorētiskās apmācības (apmācību kursu tēmas), kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi (apmācību programma). Studenti kursu laikā no ekspertiem uzzinās, kā attīstīt biznesa ideju, kā piesaistīt investorus, zinošus ekspertus un klientus.

Kursu tēmas

Programma

Dalībai apmācību kursā var pieteikties:

  • augstākās izglītības iestāžu vecāko kursu studenti, kas ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību;
  • potenciālie uzņēmēji, kuriem pietrūkst zināšanu, kā arī iemaņas, lai praktiski uzsāktu un attīstītu savu uzņēmējdarbību;
  • jaunie uzņēmēji, kuri vēlas stiprināt savu uzņēmumu konkurētspēju un pilnveidot zināšanas inovatīvu biznesa ideju attīstīšanai.

Apmācību kursa dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieku atlase tiks veikta pamatojoties uz iesniegtajām biznesa idejām. Dalībnieku atlases kritēriji:

  • biznesa idejas saturs (idejai jābūt inovatīvai un reālai)
  • motivācija uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Pieteikties dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” iespējams līdz 2014. gada 4. jūnijam, iesniedzot pieteikuma anketu un CV.

Dokumentus ar norādi „Pieteikums dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” var nogādāt Jēkabpils Biznesa inkubatorā Rīgas ielā 111, Jēkabpilī (2.stāvā vadītājam Matīsam Krēsliņam), vai Jēkabpils Agrobiznesa koledžā, Pasta ielā 1, Jēkabpilī (1. stāvā metodiķei Ingrīdai Mārānei), vai sūtīt pa pastu uz adresi: Turība Graudu iela 68, Rīga, LV-1058 vai elektroniski uz e-pasta adresi: iveta.linina@turiba.lv.

Kursu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar  Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāli.

 

Papildu informācija:
Iveta Liniņa
Projekta vadītāja
Biznesa augstskola Turība
e-pasts: iveta.linina@turiba.lv 
tālr.: 26306922

22.05.2014

Nodarbību saraksts