Aktualitātes>JPS 2013 absolventi vēlas kļūt par labākajiem savā izvēlētajā profesijā

JPS 2013 absolventi vēlas kļūt par labākajiem savā izvēlētajā profesijā (4)

Sestdien, 27. aprīlī, Jauno profesionāļu skolā norisinājās izlaidums, kura ietvaros tika rīkots noslēguma tests un savas iegūtās zināšanas pārbaudīja jaunieši no visas Latvijas. Tiesības kārtot testu un cīnīties par studiju maksas atlaidēm Biznesa augstskolā Turība, apmeklējot vismaz 5 nodarbības, bija ieguvuši 100 jaunieši, savukārt kopumā Jauno profesionāļu skolu absolvēja 150 jaunieši. 

Testa trīs kārtās tika noskaidroti 12 cītīgākie Jauno profesionāļu skolas dalībnieki, kuri ieguva studiju maksas atlaides pirmajam mācību gadam Biznesa augstskolā Turība.

Jauno profesionāļu skolas 2013 izlaidumu vadīja „Radio Skonto” programmu direktora Valdis Melderis, kurš arī atzina, ka ir prieks redzēt tik daudz jauniešu domā par nākotni un ir gatavi jau tagad spert pirmo soli un kļūt par labākajiem savā izvēlētajā profesijā. Savos veiksmes stāstos pasākuma gaitā dalījās grupas PeR dalībnieks, mūziķis Ralfs Eilands un grupas Astro’n'out soliste Māra – Upmane Holšteine.

Lai saprastu, ko vēlas studēt pēc vidusskolas absolvēšanas, Jauno profesionāļu skolas dalībnieki četras sestdienas, no 6.  līdz 27. aprīlim, apmeklēja nodarbības un radošās darbnīcas. Nodarbību laikā bija iespēja uzzināt vairāk par tādām jomām kā sabiedriskās attiecības, uzņēmējdarbības vadība, jurisprudence, tūrisms un viesmīlība. Papildus nodarbībām dalībnieki devās aizraujošās ekskursijās uz Augstāko tiesu, vadošiem Latvijas uzņēmumiem, laikrakstu “Diena”, Dailes teātri, labākajām Latvijas viesnīcām un citviet.

Jauno profesionāļu skolu atbalsta SEB banka, Fantasy Park, Dailes teātris, Pif Paf peintbols, Funkyfish, Sporta klubs KL, Nīke-E, Fazer, Ādažu čipsi, Go Planet, Cēsu alus un par mums stāsta - SpinFm, E-klase, Uzdevumi.lv, Prakse.lv, 1188.lv, ISIC, ChaulaTV, Biznesa augstskolas Turība Studējošopašpārvalde un Studentlife.lv

Seko līdzi Jauno profesionāļu skolai www.jpskola.lv un twitter.com/JPSkola.

29.04.2013

Nodarbību saraksts