Aktualitātes>KNAB izsludina radošo darbu konkursu skolēniem un jauniešiem

KNAB izsludina radošo darbu konkursu skolēniem un jauniešiem (0)

Korupcijas  novēršanas un apkarošanas  birojs (KNAB) aicina ikvienu skolēnu vai studentu piedalīties korupcijas novēršanas tēmai veltītajā audio formāta radošo darbu konkursā un paust savu aicinājumu vērsties pret korupciju, būt krietniem un godprātīgiem.

Radošo  darbu konkursā aicinām piedalīties skolēnus (5. līdz 9.klase un 10. līdz 12.klase) un arodskolu, profesionālo vidusskolu audzēkņus, augstskolu un koledžu studentus.

Radošais darbs jāiesniedz latviešu valodā, kam noslēgumā jāizskan tekstam „Ziņo  KNAB 8000 20 70”. Iesniegto darbu ilgums nedrīkst pārsniegt 30 sekundes. Konkursa dalībnieki var iesniegt vienu vai vairākus darbus.

Konkursa labākie darbi var tikt izmantoti atskaņošanai plašsaziņas līdzekļos.

Darbi  tiks vērtēti divās vecuma grupās (skolēni no 5. līdz 9.klasei,  vidusskolēni  un  studenti)  pēc  to  oriģinalitātes,  teksta skaidrības un precizitātes, vēstījuma   emocionālā spēka, izpildījuma kvalitātes un atbilstības konkursa mērķim un tēmai.  Katrā grupā pirmās vietas ieguvēji saņems naudas  balvu EUR 100 apmērā, otrās vietas – EUR 75 apmērā, trešās vietas ieguvēji – EUR 50 apmērā.

Konkurss tiek izsludināts 2014. gada 1. aprīlī un noslēdzas 23. maijā ar konkursa uzvarētāju apbalvošanu.

Darbi jāiesniedz līdz 2014. gada 9. maijam.

Kopā ar radošo darbu jāiesniedz aizpildīta pieteikuma anketa. Darbs jāiesniedz, nogādājot to personīgi KNAB darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00  Rīgā,  Brīvības  ielā 104, 2. korpusā, vai nosūtot pa pastu uz adresi: Brīvības  iela 104,  2. korp.,  Rīga,  LV - 1001, ar  norādi „Audio reklāmas konkursam”,  vai atsūtot  pa e-pastu, ja nepieciešams, augšupielādējot to lielu failu pārsūtīšanas  sistēmā, piemēram, www.failiem.lv vai citā, un nosūtot lejupielādes saiti uz e-pastu: konkurss@knab.gov.lv.

Plašāk par darba izpildes nosacījumiem un darbu iesniegšanas kārtību šeit.

01.04.2014

Nodarbību saraksts