Aktualitātes>Komunikācijas studenti vada radošu lekciju Teikas vidusskolēniem

Komunikācijas studenti vada radošu lekciju Teikas vidusskolēniem (0)

Trešdien, 22. oktobrī, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes sabiedrisko attiecību un starptautiskās komunikācijas vadības 1. studiju gada studenti organizēja lekciju Teikas vidusskolēniem, lai kopīgi mēģinātu izprast veiksmīgas verbālās un neverbālās komunikācijas veidus un piemērus.

Apmēram 60 aktīvi, pretimnākoši, izdomas bagāti jaunieši no Teikas vidusskolas kopā ar jaunajiem komunikācijas meistariem diskutēja par verbālo un neverbālo komunikāciju un to piemēriem.

Lai veicinātu skolēnu izdomu un lielāku izpratni par komunikāciju veidiem un, lai skolēni vienkārši nesēdētu auditorijas mīkstajos krēslos un nemiegotos, skolēni paši veidoja radošu uzvedumu par veiksmīgu, neveiksmīgu verbālās un neverbālās komunikācijas veidiem. Idejas, kā pasniegt, jauniešiem netrūka.

Idejas bija ļoti vienreizējas, kas kopīgi lika mums gan iemācīties ko jaunu, gan pasmieties un saprast, ka kopīgi mēs izveidojām veiksmīgu lekciju. „Ieguvu visnotaļ fantastisku pieredzi, gan palīdzot, gan atbildot uz jauniešu uzdotajiem jautājumiem. Mūsu pozitīvās emocijas visnotaļ arī izjuta Teikas vidusskolēni, jo ne velti radies teiciens „smaids rada smaidu”, kas Turības Komunikācijas fakultātes studentiem ir raksturīgs,” secina Šarlote Zirne pēc organizētās lekcijas.

„Lekcija bija interesanta. Ļoti patika grupas darbs. Tas izvērtās ļoti interesants un aizraujošs. Būtībā šīs tēmas mēs pārrunājām jau pērn, bet pieeja tam visam likās ļoti radoša, kā rezultātā nostiprinājām savas zināšanas,” ar savām pārdomām dalās Teikas vidusskolas skolniece Žaklīna Zvidre.

Paldies mūsu fakultātes dekānam Andrim Pētersonam par to, ka deva mums iespēju pierādīt sevi. Ieguvām pieredzi lekciju veidošanā un tagad apzināmies nākamos soļus, lai pilnveidotos un motivētu sevi jauniem izaicinājumiem. Paldies arī Teikas vidusskolas skolotājām un skolēniem par to, ka viesojās mūsu organizētajā lekcijā!

 

Kintija Pētersone
Biznesa augstskolas Turība
Komunikācijas fakultātes sabiedrisko attiecību 1.kursa studente

###GALLERY-HOLDER###

23.10.2014

Nodarbību saraksts