Aktualitātes>Līdz 30. septembrim turpinās pieteikšanās studijām Biznesa augstskolā Turība

Līdz 30. septembrim turpinās pieteikšanās studijām Biznesa augstskolā Turība (0)

Vēl joprojām iespējams pieteikties studijām neklātienē, vakarā un starptautiskajā grupā Biznesa augstskolā Turība. Studēt gribētāji, kuri vēl tikai gatavojas iestāties bakalaura un maģistra studiju programmās vai plāno studēt angļu valodā, tiek gaidīti augstskolā līdz pat 30. septembrim.

Īpaši aicināti pretendenti, kuri var pretendēt uz augstskolas piedāvātajām studiju maksas atlaidēm – Studē ar ģimeni, Studē ar draugu, Jauno profesionāļu skola, Absolventa radinieks, Jauno Komersantu skola, Progresīvā absolventu – nodrošinot izdevīgākus nosacījumus augstākās izglītības iegūšanai. Atlaides katru gadu saņem aptuveni trešdaļa studentu.

Biznesa augstskola Turība bakalaura, maģistra un doktora studiju programmas piedāvā apgūt angļu valodā, dodot iespēju studēt kopā ar topošajiem tūrisma, uzņēmējdarbības vadības, jurisprudences un komunikācijas speciālistiem no 33 pasaules valstīm. Studijas angļu valodā augstskolā sāksies no 24. septembra, kad Latvijā būs ieradušies lielākā daļa jauno Turības studentu no ārvalstīm.

Pēc 31. augusta studijām var pieteikties arī koledžas un doktora studiju programmās.

Plašāka informācija par studiju iespējām Biznesa augstskolas Turība profesionālā bakalaura studiju programmās vakaros vai neklātienē atrodama augstskolas mājas lapas www.turiba.lv sadaļā Studē bakalauru, par studiju iespējām profesionālā maģistra programmās informācija pieejama sadaļā Studē maģistrantūrā.

23.09.2014

Nodarbību saraksts