Aktualitātes>Mūsu basketbolisti veiksmīgi aizvadījuši 2013. gada pēdējo mēnesi

Mūsu basketbolisti veiksmīgi aizvadījuši 2013. gada pēdējo mēnesi (0)

ALDARIS LBL jeb Latvijas čempionāta pirmo pusi ar trim uzvarām pēdējās četrās spēlēs noslēdzis basketbola klubs. Aizvadījuši ļoti neveiksmīgu spēli pret BK SALDUS (zaudējums 63:64), turpinājumā mūsējie ļoti sīvās cīņās pārspēja Latvijas Universitātes (LU) komandu ar 67:60, BK JELGAVA basketbolistus ar 83:77 un pirmo reizi abu komandu savstarpējās cīņās arī ļoti pieredzējušos BK JĒKABPILS vīrus ar 80:78.

Jau pierasts, ka komandas līderu lomu uzņemas mūsu augstskolas 4. kursa studenti JĀNIS ANTROPS, MĀRTIŅŠ VĪŅAUDS un MATĪSS RUDMIEZIS. Jāuzteic arī ar katru spēli arvien labāk spēlējošais komandas „ vicekapteinis” MIKUS SOKOLOVS un centra spēlētāja funkcijas veicošais GUNTIS SĪPOLIŅŠ. Mūsējie pierādījuši, ka kluba vadības sezonas sākumā uzstādītie uzdevumi ir izpildāmi. Pagaidām turnīra tabulā no kārotā sešinieka komanda atpaliek par trīs uzvarām. Vairāk informācijas www.basket.lv.

Studentu basketbola līgā pagaidām nākas samierināties ar 2.vietu, jo pirmajā savstarpējā SBL spēlē pārāki bija LU studenti. Visticamākais, ka tieši starp Latvijas Universitātes un mūsu basketbolistiem arī izšķirsies regulārās sezonas uzvarētājs. Vairāk informācijas www.sbl.lv.

Starptautiskās studentu basketbola līgas ietvaros visās trīs pēdējās spēlēs izcīnītas uzvaras pār LU komandu, kā arī divām Baltkrievijas universitātēm, tomēr arī šajā turnīrā labākas punktu attiecības dēļ pagaidām piekāpjamies LU spēlētāju priekšā. Diemžēl līgas vadības dēļ nav zināma tālākā turnīra izspēle. Vairāk informācijas www.isbl-basket.com.

Mūsu kluba jaunā maiņa - RĪDZENE/TURĪBA basketbolisti - Latvijas basketbola līgas 2.divīzijas ietvaros šogad ir spējuši sabojāt noskaņojumu ne vienam vien uz papīra spēcīgākam pretiniekam, tomēr arī piekāpušies turnīra tabulā zem sevis esošām komandām. Vairāk informācijas www.basket.lv.

Kā pa viļņiem savu turnīru aizvada mūsu absolventu un strādājošo studentu komanda TURĪBA-2, pagaidām par 1 punktu atpaliekot no sezonas sākumā uzstādītā minimālā uzdevuma – iekļūt izslēgšanas spēlēs jeb pirmajā astotniekā. Mēŗķis it kā pieticīgs, tomēr priekš šīs sezonas sastāva pietiekami nopietns, atbildīgs un sasniedzams. Vairāk informācijas dal.c4.lv.

03.01.2014

Nodarbību saraksts