Aktualitātes>Nordea aicina studentus pieteikties praksei bankā

Nordea aicina studentus pieteikties praksei bankā (0)

Uzsākoties aktīvajai mācību sezonai, Nordea aicina Latvijas augstskolu pēdējo kursu studentus pieteikties apmaksātām prakses vietām bankā. Prakses ilgums ir sākot no trīs līdz deviņiem mēnešiem un šobrīd atvērtas vakances praksēm Sabiedrisko attiecību un Mārketinga daļās, Kontu produktu administrēšanas nodaļā un bankas klientu apkalpošanas centros. Pieteikties un uzzināt vairāk var bankas mājas lapā www.nordea.lv/prakse.


Nordea prakse šobrīd ir vienīgā apmaksātā prakses vieta starp finanšu nozares uzņēmumiem - tās laikā praktikants saņem valstī noteikto minimālo atalgojumu. Praksēm aicināti pieteikties studenti no augstākās izglītības iestādēm, kā arī augstskolu absolventi, kas vēl nav guvuši darba pieredzi - sešu mēnešu laikā pēc augstskolas absolvēšanas. Gada laikā bankas piedāvātās prakses iespējas izmanto aptuveni 60 studenti, taču katrs ceturtais sevi pierādījis praktikants kļūst par Nordea darbinieku.

Kādi būs praktikanta ieguvumi?

  • Apmaksātas prakses iespējas līdz 9 mēnešiem
  • Izaugsme un profesionāla attīstība lielākajā Ziemeļvalstu bankā
  • Iespēju iepazīt izvēlētās nozares darbu un specifiku
  • Profesionāla un dinamiska darba vide
  • Darbinieku ievadmācības
  • Dalība bankas pasākumos
  • Iespēja pierādīt sevi un nākotnē turpināt sadarbību jau kā darbiniekam

Prakses vietu vakances tiek izsludinātas visa gada garumā un par tām studenti var uzzināt uzņēmuma mājas lapā www.nordea.lv/prakse vai sociālajos medijos.

 

Papildu informācijai: 

Signe Lonerte, Sabiedrisko attiecību speciāliste, Nordea Latvija, tālr.: 6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com

 

18.10.2013

Nodarbību saraksts