Aktualitātes>Notiks Tūrisma un viesmīlības kursi Cēsu uzņēmējiem un citiem interesentiem

Notiks Tūrisma un viesmīlības kursi Cēsu uzņēmējiem un citiem interesentiem (0)

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāle piedāvā Viesmīlības un tūrisma kursus Cēsu un pilsētas apkārtnes tūrisma uzņēmējiem un citiem interesentiem. Pieteikties kursiem var līdz 3. februārim.

Komentē Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles vadītāja Gita Janševica: „Cēsis un tās apkārtne ir viens no skaistākajiem Latvijas tūrisma galamērķiem, ar bagātu kultūrvēsturisko mantojumu, kas ik gadu pievilina ne mazums viesu un apmeklētāju. Šī vietējam un ārvalstu tūristam pievilcīgā reģiona popularizēšana, tūrisma mērķtiecīga attīstība iespējama pateicoties tūrisma uzņēmumu un organizāciju uzņēmībai un profesionalitātei, tāpēc uzņēmējdarbībā būtiskas ir zināšanas un izpratne par nozari, savstarpēja pieredzes apmaiņa un prasmju attīstīšana. Savukārt, paplašinoties tūrisma tirgum un savstarpējai konkurencei Latvijā, nepieciešams veidot vidi, kur var iegūt kvalitatīvu izglītību un nodrošināt kvalificētu speciālistu ienākšanu darba tirgū!”

G. Janševica skaidro, ka augstskolas filiāles piedāvātajos kursos iegūtās zināšanas noderēs, gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo uzņēmumu.

Nodarbībās ikviens gūs ieskatu pasaules tūrisma attīstības tendencēs un apgūs teorētiskas zināšanas, piemēram, viesnīcu dienesta darba organizācijā, lauku tūrismā, ēdināšanas organizācijā un servisā, komercdarbībā. Kursu dalībnieki saņems praktiskus padomus konkrēta uzņēmuma un dažādu situāciju un mainīgu apstākļu atrisināšanā. Pasniedzēji būs gan pieredzējuši un zinoši augstskolu docētāji, gan dažādu nozaru praktiķi no Rīgas un citu Latvijas reģionu uzņēmumiem un organizācijām.

Kursi notiks no 3. februāra līdz 26. aprīlim.

Maksa: 415 EUR

 

Papildu informācija un pieteikšanās:
e-pasts: Gita.Jansevica@turiba.lv 
tālr.: 29333810; fakss: 64123815

 

09.01.2014

Nodarbību saraksts