Aktualitātes>PAPILDINĀTS: Akreditēti visi Biznesa augstskolas Turība studiju virzieni

PAPILDINĀTS: Akreditēti visi Biznesa augstskolas Turība studiju virzieni (2)

26. jūnijā akreditēti pēdējie četri Biznesa augstskolā Turība īstenotie studiju virzieni – "Iekšējā drošība un civilā aizsardzība", "Ekonomika", "Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība" un „Tiesību zinātnes”, tādējādi apliecinot augstskolā realizēto studiju programmu atbilstību izvirzītajām izglītības kvalitātes un ilgtspējīguma prasībām.

Papildināts ar studiju virzienu akreditācijas procesa rezultātiem.

Studiju virzieni "Ekonomika", "Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība" un „Tiesību zinātnes” akreditēti uz pilnu termiņu – sešiem gadiem, savukārt studiju virzienam „Iekšējā drošība un civilā aizsardzība”, kurā tiek realizēta viena studiju programma, akreditācija piešķirta uz diviem gadiem.

Iepriekš no jauna akreditēti studiju virzieni "Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas" un "Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija".

Turība piedāvā studijas četros studiju līmeņos 21 studiju programmā, no kurām 20 ir akreditētas uz maksimālo iespējamo termiņu – sešiem gadiem. Šobrīd augstskolā studē 4826 topošie speciālisti.

Detalizēti ar Biznesa augstskolas Turība studiju virzienu akreditācijas procesa rezultātiem var iepazīties zemāk:

Dati no Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapas.

28.06.2013

Nodarbību saraksts