Aktualitātes>Papildu Atvērto durvju dienas Turībā par profesionālā bakalaura Praktiskajām studijām Biznesa inkubatorā

Papildu Atvērto durvju dienas Turībā par profesionālā bakalaura Praktiskajām studijām Biznesa inkubatorā (0)

Apkopojot pasaules labākās iestrādnes, šogad Biznesa augstskola Turība, kā pirmā augstskola Baltijā, saviem studentiem piedāvā profesionālā bakalaura praktiskās studijas – jaunu metodi, kā apgūt biznesa iemaņas topošajiem speciālistiem uzņēmējdarbībā. Interesenti, kuri gatavojas uzsākt studijas uzņēmējdarbībā un vēlas iegūt papildu informāciju, tiks laipni gaidīti uz Atvērto durvju dienām, kas veltītas šim studiju piedāvājumam.

Praktisko studiju idejas pamatā ir dot iespēju ikvienam studentam uzsākt vai turpināt savu biznesu un darboties praktiski. Studijas tiek īstenotas Uzņēmējdarbības vadības fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmā Uzņēmējdarbības vadība un atšķiras no standarta studiju programmas ar to, ka topošajiem uzņēmējiem jāveido savs uzņēmums un reāli jāveicina tā attīstība. Kredītpunktus šajā programmā studenti saņem, kārtojot eksāmenus, rakstot kursa darbus, aizstāvot praksi un diplomdarbu par savu uzņēmējdarbību.

Informējam, ka 30. jūlijā un 7. augustā plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība notiks papildu Atvērto durvju dienas. Tās tiks veltītas visiem tiem studēt gribētājiem, kuri vēlas noskaidrot visu par Praktiskajām studijām Biznesa inkubatorā.

Interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus idejas iniciatoram un Turības Attīstības padomes priekšsēdētājam Aigaram Rostovskim un Praktisko studiju vadītājam, Turības Attīstības padomes loceklim Viesturam Bulānam, kuri paši ikdienā ir uzņēmēji un rūpējas, lai studenti iemācās pelnīt jau studiju laikā.

Maģistri augstskolā tiks gaidīti ciemos vēl 6. augustā plkst. 19.00.

26.07.2013

Nodarbību saraksts