Aktualitātes>Pasākumu vadības 2. kursa studentes iepazīst radio rīta balss darba ikdienu

Pasākumu vadības 2. kursa studentes iepazīst radio rīta balss darba ikdienu (0)

Lielai daļai sabiedrības radio ir neatsverama dzīves sastāvdaļa. Var uzzināt jaunumus kultūras, sporta, politikas un citās jomās, mūzika lieliski kavē laiku skrienot, pastaigājoties vai vienkārši ēdot brokastis. Protams, tas ir arī veids, kā reklamēt dažādus taustāmus un netaustāmus produktus. Bet kā tad tas viss, ko mēs ikdienā klausāmies, izskatās no otras puses – veidotāja?

Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadības 2. kursa studentes 20. martā devās uz StarFM radio studiju, lai raidījuma Zoopasta laikā kopā ar Jāni Romanovski un Baibu Sipenieci – Gavari izbaudītu rīta ētera darbību.

Var apgalvot tikai vienu - viss, ko pirms tam domājām par radio, tika pilnībā ,,apgāzts’’. Scenārijs? Nav! Sarežģītas tehniskas un elektroniskas iekārtas ar vēl sarežģītāku to pielietojumus? Nav! Telpa ir brīva un vienkārši iekārtota, valda pilnīgs miers – nekāda stresa. Kā paskaidroja abi raidījuma vadītāji: ,,Galvenais ir abu vadītāju harizma un spēja sastrādāties, kā arī, ja jāveido rīta raidījumi, tad jāspēj agri piecelties. Protams, lai klausītājs spētu Tevi saprast, nepieciešama laba dikcija.’’ Lielu izbrīnu radīja vadītāju balss, tā ir tieši tāda pati, kādu mēs viņu dzirdam ētarā.

Pēc šīs vizītes studentes darbu radio tagad uzlūko citādāk - tas noteikti ir interesanti un nav sarežģīti, taču, lai spētu brīvi runāt, cilvēkam visnotaļ jābūt erudītam par sabiedrībā aktuālām tēmām. Tāpēc, kā mums teica Baiba Sipeniece – Gavare: ,,Mācāties, lasiet grāmatas, apmeklējiet teātrus un izstādes, tāpat noteikti klausāties radio un skatāties televīziju!’’

Informāciju sagatavoja:

STF studente Ilze Gasiņa

20.03.2013

Nodarbību saraksts