Aktualitātes>Pasniedzēji un topošie uzņēmēji iekārto atpūtas vietu pie Gaujas

Pasniedzēji un topošie uzņēmēji iekārto atpūtas vietu pie Gaujas (2)

23. augustā Biznesa augstskolas Turība Praktisko studiju studenti un pasniedzēji Gaujas upes posmā starp Jāņrāmi un Cēsīm tūristu apmetnē „Lenči”, kas atrodas netālu no Ērgļu klintīm, veica dabas ekoremontu un iekārtoja atpūtas vietu – būvēja soliņus, galdu un atkritumu tvertnes – atpūtas brīžiem. FOTO

Pasākuma galvenais mērķis bija saliedēt un savā starpā sapazīstināt esošos un jaunos studentus un pasniedzējus, kas darbojas augstskolas Uzņēmējdarbības vadības fakultātes īstenotajās Praktiskajās studijās Biznesa inkubatorā.

Divu dienu laivu brauciena ekspedīcijā, kur piektdiena veltīta labiekārtošanas darbiem īpaši aizsargājamā dabas teritorijā – Gaujas nacionālajā parkā –,  tika radīta ne tikai iespēja praktiski darboties un stiprināt komandu, bet arī sniegt ieguldījumu vietējā sabiedrībā un vides sakārtošanā, kā rezultātā turpmāk ikvienam atpūtniekam, ģimenēm un dabas mīļotājiem būs pieejama labiekārtota atpūtas vieta. Jāatzīmē, ka Gaujas nacionālais parks šogad svin savu  40  gadadienu, kopš tas dibināts.

Talkā censoņiem nāca Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālās administrācijas vecākais valsts vides inspektors Jānis Bušs, kurš censoņus sagaidīja, nodrošinot kokmateriālus un sniedzot padomu veicamajos darbos.

23.08.2013

Nodarbību saraksts