Aktualitātes>Pateicība komunikācijas studentiem par līdzdalību 12. Starptautiskā biznesa kontaktu foruma organizēšanā

Pateicība komunikācijas studentiem par līdzdalību 12. Starptautiskā biznesa kontaktu foruma organizēšanā (2)

Komunikācijas fakultāte ir saņēmusi pateicību no International Business Networking Consortium padomes vadītāja Tālivalža Kreislera par Starptautiskās komunikācijas vadības studiju programmas un Sabiedrisko attiecību studiju programmas studentu līdzdalību 12. Starptautiskā biznesa kontaktu foruma organizēšanā.

Forums notika 17. oktobrī bankā Citadele, pulcējot divus simtus dalībnieku no dažādām valstīm. Īpaši liels dalībnieku skaits bija no Krievijas, Indijas, Arābu valstīm, Lielbritānijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Studenti iemūžināja notikumu fotogrāfijās, reģistrēja dalībniekus, palīdzēja sadarbībā ieinteresēto uzņēmumu pārstāvjiem komunicēt un apmainīties ar kontaktiem.

Foruma organizēšanā piedalījās: Latvijas dzelzceļš, LDz Cargo, Citadele banka, Lursoft, Amserv Motors, Apdrošināšanas un Finansu brokers, Yellow Stone Ltd., GG Consulting, Vējstikli, Staļi, Moora, Latvijas balzams, Laima, ILCC, TVNET, žurnāls ''Iepirkumi'', biznesa žurnāls "Kapitāls", Kosters, IB centrs, Maritim Park Hotel, SunWine, Green Around, RUB, Latvian Voices, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultāte, ideju grupa "Radošuma pils", Satiksmes, Ekonomikas, Ārlietu, Tieslietu, Kultūras un Vides un reģionālās attīstības ministrijas, vēstniecības un goda konsuli.

 

Foto: Zane Kalniņa

20.10.2014

Nodarbību saraksts