Aktualitātes>Pievienojies TURID projektam “Green Care tūrisms Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā”!

Pievienojies TURID projektam “Green Care tūrisms Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā”! (1)

Vai vēlies…

  • iegūt jaunus draugus no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Norvēģijas un Zviedrijas intensīvo kursu laikā Gaujas nacionālajā parkā,
  • palīdzēt izstrādāt jaunu tūrisma formu – Green Care tūrismu unikālā tūrisma attīstības projektā,
  • apgūt komunikācijas spējas un uzlabot valodas prasmes starptautiskā vidē,

...un gūt pieredzi, kuru Tu nekad neaizmirsīsi?

 

Pievienojies TURID projektam 2014
"Green Care tūrisms Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā"!

Turid Network ir starpdisciplinārs sadarbības tīkls starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu studiju programmām tūrisma un gastronomijas, sporta un veselības veicināšanā un piedzīvoju meklēšanā universitāšu/koledžu līmenī Latvijā, Igaunijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Somijā. Tīkla galvenais mērķis ir pilnveidot studentu zināšanas un veicināt interesi jaunas tūrisma formas – Green care tūrisma izveidē Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā.

Galvenais TURID projekta 2014. gada mērķis ir pievērsties tīklošanai daudzpusīgu tūrisma un citu MVU starpā Green Care tūrisma ietvaros Gaujas nacionālajā parkā.

Turid projekts 2014. gadā ietver 5 ECTS kredītpunktus un tajā iekļauti trīs tiešsaistes semināri, dažādi mācību uzdevumi pirms kursiem un intensīvo kursu laikā. Projekts sākas 2014. gada februārī ar pirmo tiešsaistes semināru un beidzas ar 5 dienu intensīvajiem kursiem Ungurmuižā, Gaujas nacionālajā parka, Latvijā no 2014. gada 5. – 9. maijam. Kursu laikā studenti apmeklēs vietējos uzņēmumus, analizēs, atspoguļos, apspriedīs un attīstīs ar Green Care tūrismu saistītos jautājumus ar dažādām ieinteresētajām pusēm.

 

Projektu daļēji finansē Nordplus, un tāpēc ir nepieciešams līdzfinansējums. Tas nozīmē, ka studentiem katram jāsedz dalības maksa 50€ apmērā. Šajā maksā ir iekļauti ceļa izdevumi, izmitināšana, ēdināšana un aktivitātes intensīvo kursu laikā.

 

Sūti savu pieteikumu līdz 2014. gada 16. janvārim vietējam koordinatoram Aināram Brencim: ainarsb@turiba.lv 

 

Pamatojoties uz pieteikuma vēstulēm, tiks izvēlēti tikai divi studenti no katras universitātes. Galīgā studentu izvēle tiks izdarīta janvāra laikā.

 

13.01.2014

Nodarbību saraksts