Aktualitātes>Pirmajā Sieviešu rallijā Jūrmalā uzvar un Turības balvu saņem komanda ar nosaukumu „X Sports Cycling Team”

Pirmajā Sieviešu rallijā Jūrmalā uzvar un Turības balvu saņem komanda ar nosaukumu „X Sports Cycling Team” (0)

Ar grandiozu šovu, grupas „Musiqq” koncertu un apbalvošanas ceremoniju kempingā „Nemo” noslēdzies pirmais rallijs daiļā dzimuma pārstāvēm Jūrmalā „Sieviešu rallijs Jūrmala 2014”, kurā Latvijas sievietes mēģināja labot līdzšinējo Indijā uzstādīto Ginesa pasaules rekordu – visvairāk sievietes dalībnieces motoru sporta pasākumā. Pasākumā šoreiz piedalījās 327 ekipāžas jeb vairāk nekā 600 sievietes, tādēļ sasniegt izvirīto mērķi tomēr neizdevās. Neskatoties uz to, Jūrmalas pilsētas dome bija priecīga uzņemt visas „Sieviešu rallija Jūrmala” dalībnieces savā pilsētā un ļoti cer, ka šis pasākums varētu kļūt par tradīciju.

„Sieviešu rallijā Jūrmala 2014” pirmo vietu un ceļojumu uz Antāliju no tūroperatora „Go Adventure”, kā arī 100% studiju maksas atlaidi pirmajam studiju gadam kādā no Biznesa augstskolas Turība īstenotajām profesionālā bakalaura studiju programmām saņem komanda ar nosaukumu „X Sports Cysling team”, X kurā startēja Indra Trofimoviča un Dace Kaļverša. Godalgoto 2. vietu ieguva ekipāža „Hippie chiks” un šīs divas dāmas, Kristīne Kostaščuka, Ance Rieksta, varēs doties nakšņot un atpūsties „Hotel Jūrmala SPA” saunu un baseinu centrā. Trešajā vietā ierindojās meitenes, kuras startēja ar nosaukumu „Vietējās bez bremzēm!”.

Sestdien jau no plkst. 8.00. dāmas ieradās kempingā „Nemo”, lai reģistrētos pasākumam. Divas stundas vēlāk Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvaldes vadītājs Edgars Stobovs deva starta šāvienu pirmajā ekipāžām, kuras devās tālāk trasē. Dalībniecēm, vadoties pēc speciāli sastādītas leģendas, „Sieviešu rallija Jūrmala 2014” 150 kilometrus garajā maršrutā bija jāatrod 3 kontrolpunkti. Pirmais no tiem atradās Engurē, otrais Tukumā, bet  trešais Jūrmalas pilsētā – Dzintaru Mežaparkā. Katrā no tiem dalībniecēm bija jāveic vairāki atjautības un veiklības uzdevumi, piemēram, frīsbijkērlings, krokets, spīdmintons, izbrauciens ar gokartiem un citi.

 

Pēc piecu stundu garā brauciena „Sieviešu rallija Jūrmala 2014” dalībnieces pēc finiša kempingā „Nemo”  varēja atpūsties īstā brīvdabas festivālā.  Ikviena sieviete varēja priecēt acis Košuma tirdziņā un iegādāties dažādas interesantas, sievišķīgas lietiņas – pašdarinātas rotaslietas un sīkumus, Abavas vīnus, kokteiļus un Rūjienas saldējumu utml. Brīvdabas SPA sievietes varēs relaksēties pie „Hotel Jūrmala SPA” speciālistiem, kā arī zvilnēt pufikos.

Muzikālā skatuve tika atvērta plkst. 15.00, kad sāka finišēt lielākā daļa ekipāžas. Uz tās līdz pat 21.00 uzstājās jaunie mūziķi – grupa „Taxfree”, „Citizens”, kā arī visiem zināmā grupa „Oranžās brīvdienas”. Vakara noslēgumā krāšņu koncertu dalībniecēm sniedza populārā grupa „Musiqq”.

 

Informāciju sagatavoja:

Elīna Gārbena
SIA „Stipriem Events & Media”
Mob. tel. +371 26135134
E-pasts: elina@parstipru.lv
www.parstipru.lv

25.08.2014

Nodarbību saraksts