Aktualitātes>Pocket Photo Komunikācijas plānu konkursa finālā novērtē labāko ideju, koncepciju un plānu

Pocket Photo Komunikācijas plānu konkursa finālā novērtē labāko ideju, koncepciju un plānu (0)

Vakar, 31. oktobrī, norisinājās LG Pocket Photo Komunikācijas plānu konkursa fināls, kur par uzvaru un godalgotajām trīs nominācijās sacentās 12 Sabiedrisko attiecību fakultātes studenti un topošie sabiedrisko attiecību profesionāļi. Augstāko novērtējumu un LG Electronics Latvia balvas - LG Mobilais tālruņus Optimus - saņēma studentes Vita Kučerenko, Luīze Baiba Pirro un Zane Grunska.

Vita Kučerenko saņēma balvu nominācijā par labāko ideju, Luīze Baiba Pirro – par labāko koncepciju, Zane Grunska – par labāko plānu.

Kā norādīja un vienisprātis bija LG Electronics Latvia pārstāvji LG Electronics Latvia HE produktu direktors Mr. Kihwan Kim, HE produktu mārketinga vadītājs Ansis Mazais un mārketinga vadītāja Žanna Kristel, konkursa laikā tika iegūtas ļoti labas idejas ar reālu pievienoto vērtību. Viņuprāt, uzņēmuma darbinieku ikdienā būtiski ieviest svaigas vēsmas un jaunu skatījumu, kā uzrunāt potenciālo pircēju LG Pocket Photo – produktam, kura ceļš pie Latvijas iedzīvotājiem vēl tikai priekšā.

Lai atbalstītu izglītību komunikācijas nozarē, Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar LG Electronics Latvia izsludināja komunikācijas plānu konkursu Sabiedrisko attiecību fakultātes studentiem. Konkursa mērķis bija radīt studentos interesi par jaunākajām tehnoloģijām komunikācijā un to popularizēšanu sabiedrībā, motivēt topošos speciālistus sagatavot reālus komunikācijas plānus LG Pocket Photo produktam.

LG Electronics Latvia HE produktu mārketinga vadītājs Ansis Mazais: ”LG Electronics Latvia vārdā grandiozs paldies visiem, kas piedalījās un veltīja laiku Pocket Photo konkursam. Esmu patiesi gandarīts par studentu atsaucību un augsti vērtēju katru prezentāciju, kreatīvās idejas un īpašo pieeju. Pocket Photo konkursa ietvaros LG Electronics Latvia mērķis bija sniegt iespēju studentiem iepazīt, izpētīt un izvērtēt, sajust produktu un tā iespējas. Studentu prezentācijas lieliski demonstrēja vēlmi būt labākajam, uzvarēt konkursā un būt pirmajam, kas ikdienā rada asociācijas ar LG Electronics. Studentu ieguldītais darbs, radošās idejas un pozitīvā enerģija tiks ņemta vērā, veidojot Pocket Photo komunikāciju, virzot to Baltijas tirgū pretī panākumiem!”

LG Electronics Latvia izsaka pateicību Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes dekānam Andrim Pētersonam un pasniedzējam Dāvidam Štēbelim par profesionālu pieeju un vērtīgiem komentāriem.

 

###GALLERY-HOLDER###

01.11.2013

Nodarbību saraksts