Aktualitātes>SAF studenti saņem Latvijas Nacionālā vēstures muzeja pateicību par Āraišu ezerpils sakopšanu

SAF studenti saņem Latvijas Nacionālā vēstures muzeja pateicību par Āraišu ezerpils sakopšanu (1)

Sabiedrisko attiecību fakultātes (SAF) studenti ir saņēmuši pateicības vēstuli no Latvijas Nacionālā vēstures muzeja direktora Arņa Radiņa un Āraišu ezerpils fonda vadītājas Zigrīdas Apalas par darbu ezerpils atjaunošanā un apkārtnes uzkopšanā. Studenti, kuri piedalījās talkā, tiek lūgti organizētā grupā apmeklēt Dauderu muzeju, lai uzzinātu vairāk par Latvijas Valsts prezidentu Kārli Ulmani, Latvijas valsts un citu valstu apbalvojumiem un iejustos pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu sabiedriskajās attiecībās.

Pieteikšanās ekskursijai Sabiedrisko attiecību fakultātē, A510. kabinetā.

Jau desmitā SAF Draudzības talka norisinājās piektajā oktobrī un tajā piedalījās piecdesmit sabiedrisko attiecību fakultātes studentu un pasniedzēju. Talcinieki vāca zarus, pļāva zāli, mizoja baļķus, tīrīja ceļmalu un grāvi. Lieliska motivācija darbam bija ekskursija pa ezerpili un saulainā diena, kā arī balvas no mūsu draugiem – uzņēmumiem Biksem.lv, Venden un Ādažu čipsi –, kas iepriecināja gan vēderu, gan sirdi.

Studenti ir apmierināti ar talkā padarīto un savas emocijas neslēpj. SAF fakultātes pirmā kursa studente Paula Pajate uzskata, ka Draudzības talka bija lieliski pavadīta, smieklu pilnu diena: „Esmu priecīga par labajām emocijām un jauniem draugiem.” Studenti ir pateicīgi Zigrīdai Apalai par iespēju ielūkoties Āraišu ezerpils vēstures aizkulisēs un uzzināt vairāk, nekā ļauts parastā apmeklējuma reizē.

Āraišu ezerpils ir no 9. līdz 10. gadsimtam apdzīvota nocietināta latgaļu apmetne uz Āraišu ezera salas, netālu no Cēsīm. 20. gadsimtā tā tika rekonstruēta arheologa Jāņa Apala vadībā. Āraišu ezers ir viena no skaistākajām Latvijas vietām.

28.10.2013

Nodarbību saraksts