Aktualitātes>Sākas pieteikšanās realitātes šova cienīgam konkursam „Biznesa nakts”

Sākas pieteikšanās realitātes šova cienīgam konkursam „Biznesa nakts” (6)

27. un 28. februārī Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā, Graudu ielā 68, Rīgā norisināsies realitātes šova cienīgs konkurss "Biznesa nakts", kur 15 komandas izstrādās biznesa idejas un cīnīsies par galveno konkursa balvu - 700 eiro naudas balvu no Swedbank. Katras komandas uzdevums būs izvēlēties vienu no sešām problēmsituācijām un 24 stundu laikā rast risinājumu caur biznesa prizmu. Pieteikties konkursam komandas var līdz 16. februārim!

Ieva Melbārde Biznesa augstskola Turība Biznesa inkubatora vadītāja stāsta: „Šajā konkursā aicināts piedalīties ikviens, neskatoties ne uz vecumu, ne nodarbošanos. Mēs vēlamies, lai šajā konkursā cilvēki ne tikai cīnās par galveno balvu 700 eiro, bet arī iepazīstas ar visdažādākajiem cilvēkiem un pārliecinās, ka īsā laika posmā, pilnībā koncentrējoties uz uzdevumu, var radīt vērtīgas idejas, kas iespējams ir pamats jaunai biznesa idejai.”

Atklājot konkursu, komandas tiks iepazīstinātas ar sešām problēmsituācijām un saņems norādes, kas jāņem vērā šo 24 stundu laikā. 28. februāra rītā sāksies komandu prezentācijas konkursa žūrijai, un labākā komanda saņems 700 eiro naudas balvu no Swedbank.

Pieteikties šim konkursam komandas trīs cilvēku sastāvā var līdz 16. februārim, aizpildot pieteikuma anketu un to nosūtot uz e-pastu biznesa.nakts@turiba.lv. Nolikums par dalības nosacījumiem un pieteikuma anketa atrodama konkursa Facebook mājas lapā www.facebook.com/biznesanakts.

No saņemtajiem pieteikumiem tiks atlasītas 15 komandas. Pieteikumā tiks vērtēta sadaļa „Motivācija”, tāpēc komandas aicinātas šo sadaļu aizpildīt īpaši rūpīgi un radoši. Sadaļu „Motivācija” var aizpildīt ne tikai rakstiski, bet var iesniegt arī video, prezentācijas formātā u.c.

Konkurss „Biznesa nakts” tiek organizēts, pateicoties „Latvijas Studentu biznesa inkubatoru iniciatīvai”, kur apvienojušies ir Biznesa augstskola Turība, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes, Rīgas Tehniskās universitātes Biznesa inkubatori.

Sīkāka informācija:

Ieva Melbārde
Biznesa augstskola Turība
Biznesa inkubatora vadītāja
Mob.: 26586695
E-pasts: Ieva.Melbarde@turiba.lv   
www.facebook.com/biznesanakts

12.02.2014

Nodarbību saraksts