Aktualitātes>Sākas reģistrēšanās Starptautiskajam zinātnes un biznesa forumam

Sākas reģistrēšanās Starptautiskajam zinātnes un biznesa forumam (0)

Sākas reģistrēšanās Biznesa augstskolas Turība, Latvijas Universitātes, Dev Sanskriti Universitātes (Indija), Madras Universitātes (Indija), Manipal Universitātes (Indija) kopīgi organizētajam Starptautiskajam zinātnes un biznesa forumam. Forums norisināsies no 2015. gada 29. līdz 30. maijam.

 

Biznesa augstskola Turība, Latvijas Universitāte,

Dev Sanskriti Universitāte (Indija), Madras Universitāte (Indija), Manipal Universitāte (Indija)

 

Starptautiskais zinātnes un biznesa forums

2015.gada pirmā puse iezīmējas ar Latvijas prezidentūru Eiropas Savienībā, kas ir ne tikai atbildīgs pienākums, bet arī iespēja radoši un skaidri paust savu viedokli par jautājumiem, kas svarīgi Eiropas Savienības valstīm, sabiedrībai un ikvienam cilvēkam.

Latvija kā ES dalībvalsts un starptautiski nozīmīgs transporta mezgls Baltijas jūras reģionā ir ieinteresēta, lai veicinātu viedokļu apmaiņu par to, kā Indija un Latvija varētu izveidot sadarbības tīklu dažādos akadēmiskos, pētniecības un uzņēmējdarbības aspektos nākotnē.

Latvija uzsver, ka ir svarīgi apspriest tādus jautājumus kā uzņēmējdarbības vide un tūrisms, iespējas transporta un loģistikas attīstībai starp Eiropu un Āziju; Indija kā Eiropas Savienības sadarbības partnere dažādās jomās - Ājurveda un mūsdienu zinātne, farmakoloģija; klimata pārmaiņas un to ietekme uz vidi un cilvēku Eiropā un Āzijā; vides pārmaiņu ietekme uz sabiedrību, tradīcijām, reliģiju un izglītību, mākslu un literatūru.

KONFERENCES NORISES LAIKS: 2015. gada 29. - 30. maijs.

KONFERENCES NORISES VIETAS:

  • Biznesa augstskola Turība, Graudu ielā 68, Rīgā, LV -1058, Rīga, Latvija
  • Latvijas Universitāte, Raiņa bulvārī 19, Rīgā, LV – 1050, Latvija

REĢISTRĀCIJA 

Plašāka informācija par Starptautisko zinātnes un biznesa forumu atrodama šeit.

24.09.2014

Nodarbību saraksts