Aktualitātes>Sasniedz savus mērķus 2014. gadā ar Biznesa inkubatora palīdzību!

Sasniedz savus mērķus 2014. gadā ar Biznesa inkubatora palīdzību! (0)

Līdz ar Jaunā gada iestāšanos daudziem no mums ir lielākas un mazākas apņemšanās, ko īstenot 2014. gadā. Ja arī Tev ir kāds vēl nesasniegts mērķis, turklāt tas saistīts ar sava biznesa attīstību, tad zini, ka Biznesa inkubators Tev var palīdzēt to sasniegt.

Biznesa inkubatora telpas ir pilnībā izremontētas un aprīkotas, lai tajās būtu iespējams vienlaicīgi darboties ap 30 studentiem. Te ir biroja tehnikas stūrītis, sanāksmju telpa, divas apspriežu telpas, daudznodalījumu slēdzami metāla skapji dokumentu glabāšanai, kā arī skatuve prezentāciju demonstrēšanai un publisku pasākumu organizēšanai.

Ir iekārtota arī ērta virtuvīte karsto un atspirdzinošo dzērienu pagatavošanai. Regulāri Biznesa inkubatora dalībniekiem tiek organizēti dažādi biznesa attīstībai noderīgi pasākumi. Par šo iespēju izmantošanu katrs dalībnieks mēnesī maksā simbolisku samaksu - 4,25 EUR + PVN.

Biznesa inkubators atrodas augstskolas A korpusa 1. stāvā un tajā aicināts darboties ikviens augstskolas studējošais, absolvents, darbinieks vai Turības sadarbības skolas skolēns!

Ja vēlies uzzināt vairāk un visu redzēt pats savām acīm, nāc uz Atvērto durvju dienām:
*16. janvārī plkst. 17.00
*21. janvārī plkst. 17.00

Pieteikšanās:
E-pasts: Ieva.Melbarde@turiba.lv
Mob.: 26586695

 

Ja šie laiki Tev nav piemēroti, droši sazinies ar Biznesa inkubatora vadītāju Ievu Melbārdi, lai vienotos par Tev ērtāko satikšanās laiku.

08.01.2014

Nodarbību saraksts