Aktualitātes>Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne stažējās vienā no vadošajām tūrisma augstskolām Eiropā

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne stažējās vienā no vadošajām tūrisma augstskolām Eiropā (0)

No 12. līdz 18. oktobrim Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa stažējās vienā no vadošajām tūrisma augstskolām Eiropā – Bornmutas Universitātē (Bournemouth University). Šādu iespēju nodrošināja UNWTO.TedQual - Faculty Exchange of Knowledge Initiative programma, kura tika iniciēta 2013.gadā TedQual augstskolu gadskārtējās tikšanās laikā.

Bornmutas Universitāte ir plaši pazīstama ar tās tradīcijām, izcilo reputāciju, kā arī tiekšanos uz radošumu un inovācijām. Līdzīgi kā biznesa augstskola Turība tā orientējas uz profesionālo praksi.

Stažēšanās laikā tika piedāvāta iespēja kopā ar studentiem apmeklēt e-mārketinga eksperta, profesora Dr. Dimitrios Buhalis un Dr.Philip Long lekcijas par kultūras, tūrisma un antropoloģijas mijiedarbību. Profesors D.Buhalis ir plaši pazīstams ar savām grāmatām, kas devušas izpratni par nozari ikvienam, kurš ir studējis tūrismu, tāpēc dekāne A.Doniņa iesaka ielūkoties mājas lapā.

Bornmutas Universitāte nodrošināja tikšanos ar Pasākumu vadības studiju programmas vadītājiem un profesoriem, kuras laikā tika pārrunāta iespējamā sadarbība. Šajā universitātē ir atsevišķas studiju programmas pasākumu vadībā, pasākumu mārketingā, sporta vadībā, kā arī golfa vadībā.

Stažēšanās laikā bija iespējams tikties ar daudziem  tūrisma nozares pasniedzējiem un pētniekiem, lai apmainītos ar idejām un pārrunātu abu izglītības iestāžu līdzšinējo pieredzi. A.Doniņa paviesojās arī Bornmutas Universitātes bibliotēkā, kas ir apbalvota ar divām britu nacionālajām balvām.

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne stāsta: „Bija patiess prieks pārliecināties, ka Turības studenti ir tikpat aktīvi kā Bornmutā studējošie. Jāuzsver, ka šajā universitātē būtiska studentu un pasniedzēju darba daļa ir pētniecība.”

Vieni no būtiskākajiem ieguvumiem ir virkne kontaktu, pieredzes apmaiņa ar nozares ekspertiem un redzētie labās prakses piemēri.

24.10.2014

Nodarbību saraksts